NoooFearrrr

90-94 Mazda 323 HB Sol Ön Camı Değiştirmek İstiyorum

arkadaşlar benim mazdanın sol ön camını değiştirmek istiyorum bana marka olarak diğerlerine uyacak şekilde            therlite-T SZ

DOT23

NİPPON

SAFETY

AS2

N56-M 368 arkadaşlar camlarımda yazan marka ve model bu , bana bu marka vede modelde cam bulmama yardım ederseniz çok sevinirim.

NOT: Bu camın rengi hafif böle tatlı bir açık kahverengi renk aynını bulmak tercihimdir. çıkmada olabilir elinde olan varsa lütfen yazsın teşk. :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar benim mazdanın sol ön camını değiştirmek istiyorum bana marka olarak diğerlerine uyacak şekilde            therlite-T SZ

DOT23

NİPPON

SAFETY

AS2

N56-M 368 arkadaşlar camlarımda yazan marka ve model bu , bana bu marka vede modelde cam bulmama yardım ederseniz çok sevinirim.

NOT: Bu camın rengi hafif böle tatlı bir açık kahverengi renk aynını bulmak tercihimdir. çıkmada olabilir elinde olan varsa lütfen yazsın teşk. :hi:

orjinal sanırım bu. nippondur orjinali de...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal sanırım bu. nippondur orjinali de...

acaba bulabilirmiyim. yardım ederseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şase numaranızı bana mail atarsanız bir bakayım. orjinali bulunabilir mi diye...

okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

görüşmek üzere...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şase numaranızı bana mail atarsanız bir bakayım. orjinali bulunabilir mi diye...

okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

görüşmek üzere...

hemen ruhsattan bakimde maili gönderiyim teşk.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.