Jump to content

Satılık 2011 Beyaz Mazda 3 Sedan

dremre102

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Yazması çok zor ama ne yazık ki arabamı satmak zorundayım. Şu anda 7100 km'de.%90 karşıyaka çevreyolu-otobanında kullanıldı. Halı paspasları değişirse sıfırdan farkı kalmaz. doktordan temiz anlayacağınız  :). düz vites.15 Ocak 2011'de 25.000 krediyle 42.000 TL'ye almıştım. Paraya ihtiyacım doğduğundan satmak istiyorum. Yalnız bir sorun var: araç garanti bankasına rehinli. Alıcı arkadaşlar olursa rehini kaldırmaya çalışacağım. Pazarlıksız olmaz diyeceksiniz tahmin ediyorum ama fiyat pazarlıksız 40.000 TL. Masraflar alıcıya ait. Bu arada şimdiye kadar çok araba alıp satmadığımdan rehin işlemlerini pek bilmiyorum. Farklı bir önerisi olan varsa şimdiden teşekkür ediyorum. Herkese selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanlış anlaşılmasın arkadaşlar ama sıfırı zaten 42-43 binlira değil mi? belki pazarlıkla indirilir yada ekstralar ekletilebilir.

40bin biraz fazla olmuyor mu?

tekrar yanlış anlaşılmasın satan arkadaşın arabası isterse 55 bin yazar araba onun para onun. ben sadece ikinci ele düşünce fiyatı en kötü 5 bin lira düşer diye tahmin ediyordum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatı 5 bin lira düşmez. Hayırlı satışlar. Biraz sabırlı olursanız satarsınız inşallah. Rehin kaldırma olayına gelince, alacak arkadaş parayı bankaya teslim edecek veya siz kesin anlaşmaya vardıktan sonra 1-2 günlüğüne bir yerden para bulacaksınız, rehin kalkacak ve banka garantisinde noterden satışı yapılacak. Tabi aracın, sigorta,ceza vs varsa onların da ödenmesi lazım. Bu arada rehin kaldırma işlemi için bankanıza 1 gün önceden haber verin ki evraklarınızı hazırlasınlar. Onunda maliyeti 200-250 tl civarıdır. Ayrıca sizin aracı kaç liraya aldığınız kimseyi ilgilendirmez, 2011 model impressive liste fiyatı indirimli 45 bin civarı ancak 43 bin tl. anlaşıp alabilen de var. Km. az ve aracınızda herhangi bir sorun yoksa bence fiyatı uygun. Şu sıralar herkes ölü fiyatına araç arıyor, malum 2. el piyasası biraz yüksek,yaz başladı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Düşer düşmeş bilemeyiz ama Dost acı söyler...

Ben 2010 beyaz 12.000 deki otomatiğini sattım 10 gün önce inanın 33-34 teklif eden mi ararsınız abzürt takas teklf ieden mi ararsınız, aracın gördüğü maksimum 37.500 dü o fiyatada verdim ki sizin ki düz vites...

Bir acı gerçek daka Ankarada impresive otomatik için 43.500 fiyat alınmıştır...

Gönül ister ki 45 bin lira etsin aslında ediyorda!!! Lakin bizim bu memleketimizde 7 ay sonraya V- ile başlayan bir otomobil markasının bir arabası için sıra verliyor sırf haziran içinde 3 zam yaptılar...Bizim araçların fiyatları yerinde sayıyor malesef...Sorunda bu yarın Mazda bir acayip kampanya yapar aldığınız fiyatında altına sıfırını verir esasen 2.eli düşünülerek araç alınmaz mazda hiç alınmaz bence satmayın yok pahasını gidiyor çünkü ben pişmanım :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatı 5 bin lira düşmez. Hayırlı satışlar. Biraz sabırlı olursanız satarsınız inşallah. Rehin kaldırma olayına gelince, alacak arkadaş parayı bankaya teslim edecek veya siz kesin anlaşmaya vardıktan sonra 1-2 günlüğüne bir yerden para bulacaksınız, rehin kalkacak ve banka garantisinde noterden satışı yapılacak. Tabi aracın, sigorta,ceza vs varsa onların da ödenmesi lazım. Bu arada rehin kaldırma işlemi için bankanıza 1 gün önceden haber verin ki evraklarınızı hazırlasınlar. Onunda maliyeti 200-250 tl civarıdır. Ayrıca sizin aracı kaç liraya aldığınız kimseyi ilgilendirmez, 2011 model impressive liste fiyatı indirimli 45 bin civarı ancak 43 bin tl. anlaşıp alabilen de var. Km. az ve aracınızda herhangi bir sorun yoksa bence fiyatı uygun. Şu sıralar herkes ölü fiyatına araç arıyor, malum 2. el piyasası biraz yüksek,yaz başladı.

destekleriniz için çok teşekkür ederim. 5 bin lira düşmeli diyen arkadaşa derim ki o fiyata bulursa kaçırmasın. Tabii hayat bu, her türlü durum var. Allah korusun insan paraya çok sıkışırsa 10 bin altına da satabilir ama çok şükür benim öyle bir durum yok. 40.000 lira bence iyi bir fiyat. Alan kazanır diye düşünüyorum. Bugün arkadaşlara bahsettim arabayı satılığa çıkardığımdan. Kime dediysem satma diyor. Heralde vazgeçeceğim, guzudan ayrılmak çok zor olucak...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu konu satılık bölümünde olduğu için fiyat konusundaki fikirleri özelden araç sahibi ile paylaşmanız daha iyi olur diye düşünüyorum, aracı almak isteyen kişi farklı farklı yorumlardan etkilenebilir aynı durumun kendi satılık aracınız için olduğunu düşünün lütfen :hi: :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu konu satılık bölümünde olduğu için fiyat konusundaki fikirleri özelden araç sahibi ile paylaşmanız daha iyi olur diye düşünüyorum, aracı almak isteyen kişi farklı farklı yorumlardan etkilenebilir aynı durumun kendi satılık aracınız için olduğunu düşünün lütfen :hi: :hi:

Sağol kardeşim, çok düşüncelisin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Düşer düşmeş bilemeyiz ama Dost acı söyler...

Ben 2010 beyaz 12.000 deki otomatiğini sattım 10 gün önce inanın 33-34 teklif eden mi ararsınız abzürt takas teklf ieden mi ararsınız, aracın gördüğü maksimum 37.500 dü o fiyatada verdim ki sizin ki düz vites...

Bir acı gerçek daka Ankarada impresive otomatik için 43.500 fiyat alınmıştır...

Gönül ister ki 45 bin lira etsin aslında ediyorda!!! Lakin bizim bu memleketimizde 7 ay sonraya V- ile başlayan bir otomobil markasının bir arabası için sıra verliyor sırf haziran içinde 3 zam yaptılar...Bizim araçların fiyatları yerinde sayıyor malesef...Sorunda bu yarın Mazda bir acayip kampanya yapar aldığınız fiyatında altına sıfırını verir esasen 2.eli düşünülerek araç alınmaz mazda hiç alınmaz bence satmayın yok pahasını gidiyor çünkü ben pişmanım :'(

aracım 2011 ve 7000 km.

2010 ve 12000 km'de değil. Ayrıca otomatik vites olması fiyatını arttırmaz. Bu bir tercih meselesidir. Benim için otomatik vites araç daha ucuz da olsa yine düz vites alırım. Dediğim gibi bu bir tercih meselesi. Bu arada arabanızı iyi fiyata satmışsınız...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın otomatik olması sıfır alırken fiyat arttırır sadece 2nci elde fiyatlarında bir değişiklik yok sadece donanım farkı olur impressive - dinamic gibi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın otomatik olması sıfır alırken fiyat arttırır sadece 2nci elde fiyatlarında bir değişiklik yok sadece donanım farkı olur impressive - dinamic gibi..

eyvallah..bu arada araç impressive..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu mantığa göre o zaman İmpressive ve touring arasında 2. elde fiyat farkı olmaması gerek.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 5 binlira düşme olayı lütfen yanlış anlaşılmasın ben o para etmez falan demek istemedim. sadece ben alıcı olsam ve 40binliram olsa şahsen gider 43 verir sıfır alır koltuk poşetlerini kendim yırtmak ister kontağı ilk çevirmek isterim vidası dahi orjinal olduğundan emin bir şekilde acaba önceki sahibi nasıl kullandı? şurasında çizik varmı?yıkarken sünger mi kullandı fırça mı? gibi birçok konuda şüphem olmadan alıp binmek isterim ha bunlardan vazgeçeceksem şayet 43 yerine 37 bin gibi makul beni etkileyecek bir rakam olmalı ki gidip o aracı alayım. yani sadece düşüncemi söyledim

not: yazdıklarım kimseyi etkilemek için yada böyle olması gerek yada yazdıklarımı alırken düşünün gibisinde bir etki bırkmasın kimsede herkesin şahsi düşüncesi.

umarım istediğiniz fiyata satarsınız yada Allah yardımcı olurda bir şekilde elinize para geçer güzelim arabayı satmaz tadına vara vara bu söylediğim duygularda sıfır alınmış araca rahatça binersiniz...

saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ercan kardeş, elbette herkes daha uygun fiyata almak ister. Ancak 40 bin vereceğime 43 bin veririm demek de bence doğru değil çünkü gün gelir o artı 3 bini veremezsiniz. Olay sadece 43 binde bitmiyor,sıfır araçta mutlaka 500-1000 daha masrafınız vardır. Kimse sizi yanlış anlamaz merak etmeyin :) Afedersin ama dötü poklu dizel VW o paraya gidiyorsa bizim Mazdalar neden gitmesin? Fiyat konusuna gelince, bence burada fikir alınabilir, özel olup olmaması kişiye kalmış, arkadaş zaten etki altında kalmak, fikir sahibi olmak, kendisi için en doğrusunu bulmak adına zaten soruyor burada.VW de sıfır araçta 500 tl. indirim yapmak mümkün değil şuan ve doğrudur, 3 ay sonrasına minnet rica sıraya giriyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ercan kardeş, elbette herkes daha uygun fiyata almak ister. Ancak 40 bin vereceğime 43 bin veririm demek de bence doğru değil çünkü gün gelir o artı 3 bini veremezsiniz. Olay sadece 43 binde bitmiyor,sıfır araçta mutlaka 500-1000 daha masrafınız vardır. Kimse sizi yanlış anlamaz merak etmeyin :) Afedersin ama dötü poklu dizel VW o paraya gidiyorsa bizim Mazdalar neden gitmesin? Fiyat konusuna gelince, bence burada fikir alınabilir, özel olup olmaması kişiye kalmış, arkadaş zaten etki altında kalmak, fikir sahibi olmak, kendisi için en doğrusunu bulmak adına zaten soruyor burada.VW de sıfır araçta 500 tl. indirim yapmak mümkün değil şuan ve doğrudur, 3 ay sonrasına minnet rica sıraya giriyorsun.

Tabiki arkadaşım bak benim corollam var 96 model satıp sıfır araba almayı düşünüyorum tek aklımdaki sorunsuz spor sedan ekstra özellikli donanımlı vs vs araç olarak fiyatına görede en uygun mazda 3 buldum geldim buraya üye oldum dünaynın parasını vereceğiz diye sürekli kullanıcı yorumlarını okuyorum.

aynen dediğiniz gibi vw ford ve benim corollanın sıfırı ile mazda arasında enaz 15 binlira fazlalık var (üstelik bomboş hallerinde) gidipte polo 1.2 blue'ya yada corollaya 55 binlira vermem helede jetta ya focus'a 65 binlira hiç vermem ve o kadar parayı verip 3 ay sonrasına gün alıp o gün bazında fiyatına zam gelirse o parayı ödemeyi hiç kabullenmem.

yine ne varsa mazda da var. mazda logosunu sök vw logosu tak aynı arabaya 80binden aşağı satmazlar heralde.

3 bin fazla verme konusunda da tabiki herkesin kişisel kararı. ha şuda var 2009-2010 model mazda almak isteyen bir arkadaş 35-36 milyarı vardır derki 3 daha katıyım sıfır gibi 7000km de araca binerim de diyebilir. ben sadece kendi açımdan düşünüp yazdım. başkasıda böyle düşünür güp diye alır aracı :) herkes için (alıcıda - satıcıda) hayırlısı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arakadaşlar fazla yorum yapmaya gerek yok, satıcı bir fiyat koymuş alan alır, almayan olursada arkadaş kendi bilir yapacağını... ;)

Ben o fiyata almam, 40 bini bulan 3 binide bulur sıfır alır ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...