Zotone

Mazda 3 Direksiyon Hassasiyeti

Arkadaşlar bugün farkettim ki saatte 100 km üzerinde giderken bile aracın direksiyounu çok hassas. En ufak bir oynama dahi aracın sapmasına neden oluyor.Açıkcası bu durum hoşuma gitmedi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alisirsin abi , daha yavaş çevirmeyi deneyin . Ani hareketlere ani tepki vermesi güzel birşey kötü değil .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orada direksiyonu sertleştiren hız değil devir diye biliyorum, yüksek devirde sertleşmesi lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selman Abi'nin söylediği şekilde direksiyon hassasiyeti. 3. viteste 100 ile giderseniz gayet sert olur direksiyon.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla anlamış değilim , bugün kemaliyeye gittim. Türkiyede bulabileceğiniz en rezil yollardan biridir. Elazığ -kemaliye 150km , son 35 km yılan gibi kıvrım kıvrım, tek şerit ve bir taraf uçurum bir taraf dağ :) yol boyu şükür ettim, böyle güzel araba nasip oldu diye :) yol tutuş 10 numara .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.