Jump to content

Bir fikir verin

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 89
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

14

• Mücahit

15

• SWeeT6six6

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Adana da neresiymiş bahsettiğiniz yer? Heriş tuning mi? muhtemelen orasıdır.Evet işçiliği 1 numaradır gerçekten ancak cebiniz dolu gitmeniz gerekir yoksa eli boş dönme ihtimaliniz yüksek ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Moktan bir işçilige verilecek her kuruş zoruna gider ama,güzel bir işçiliği görünce her şeyi unutursun  ;) adamlar işi iyi yapıyorlarsa iyi parayı hakediyor demektir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

beraber gidek bende göriim belki bende yaptırırım ;)

Gideriz de Bülo.Senin guzuya normal daha uygun.Benim yaptıracağım hava kanallı vs.Araba biraz basık olmalı ve genel tamamlayıcı olmalı.Yine bakarız tutarız nasıl duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Gideriz de Bülo.Senin guzuya normal daha uygun.Benim yaptıracağım hava kanallı vs.Araba biraz basık olmalı ve genel tamamlayıcı olmalı.Yine bakarız tutarız nasıl duruyor.

çok iddialı bişe istemiom ben zaten
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gözümden kaçacak sandınız değilmi bu konu,kim ne yaptıryor hemen hesap verin bakiyimmm  :2funny::tey:

Tüh Abi ya sendende bişey kaçıramıyoruz bitürlü,  :D kısmetse benim araba için yarın spoiler beğencezde Biran Abi ile gidicez belki kanka ve Murat da gelecek..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

slm,

adana heris tuning in yaptigi her ise kefilim arkadaslar.benim arabayi sadec onlara yaptiriyorum.hatta isciliklerine o kadar guveniyorum ki manavgat da yasamama  ragmen usenmeden arabayi oraya götürüyorum.piyasada ucuza is yapanlar var ama iscilik ve malzeme farkini unutmayin.ayrica adanya gitmek isteyen olursa bana özelden msj atarsaniz ilgilenirim hemde fiyati asagiya cektirtirim.zaten benden kazandiklari epeyce oldu:))))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...