sem55

Kırmızı Şeytan!

tek kelimeyle harika olmuş hele mazda armalarının gövde rengine boyanmasıda değişik bir hava vermiş güle güle kulanın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vaaay ön kaput çok şık, ön tampondaki lipi\eki de daha hafif ve siyah tonda taksaymışsınız arka tamponla uyumlu olurmuş ama bu şekli bile göz dolduruyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoşuma gitti...

Açıkcası bütün forum senin yorumu merak ediyorduk :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 3 eski kasalar pek hoşuma gitmez oldum olası. tab i sedana göre. ama bunu8 gördüktern sonra hb lerin de gayet güzel olduğunu anladım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

herkese yorumları icin tessekür ederim... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hadi ya, o denli mi yüksek bir otorite havası estirdim iki kelime ile :D

Ürün eleştirmeni diyelim biz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah kaza bela vermesin,çok şık olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kaput gerçekten çok güzel olmuş, canım çekti vallahi ^^ allah nazarlardan saklasın gerçekten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kaput gerçekten çok güzel olmuş, canım çekti vallahi ^^ allah nazarlardan saklasın gerçekten

o araba eskimistir coktan 2 bucuk sene olmus ;)

konu hortlatmak diyoruz biz buna :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o araba eskimistir coktan 2 bucuk sene olmus ;)

konu hortlatmak diyoruz biz buna :P

yalnız şimdi farkettim :D yeni topic diye yazıyorum bende, sanırım sayfa sayfa giderken birden karşıma çıkınca şaşırmışım bildiğin hortlatmışız :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

SEM55, bu araç ve sen nihayet forma hoş geldin :) aracın kaçıncı sahibisiniz bilmiyorum ama belki görüşmüşüzdür, samsunda birzamanlar takip ettiğim bir araç, bu aracı formda görmek benim açımdan sevindirici...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.