emredeler

Yeni Kasa Uygun Fiyatlı Sedan 3 ???

Arkadaşlar,

Yeni kasa çok düşeş diyebileceğiniz sedan 3 varsa bi yardımcı olun lütfen. Kendim için istiyorum. Donanım, şanzuman vs farketmez. Açık renk olsun yeter

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Jetta'yı zorla almak isteyen biri var. Satmam dedikçe ısrar etti durdu. Yarın verirsem haftasonuna kadar bi araba almam lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim araba var üstadım ya satmayı düşünmeye başladım ne kadar uygun istiyorsun.. 2010 touring model 41000 de bakımları yapıldı, Ekstra park sensörü arka camları film kaplı alttan ses izalasyonu ,krom kaplı sportif pedal kaplamaları yaptırmış benden önceki sahibi  kaza bela yok,sigara içilmedi  taş çarpmaları var 2 3 yerde .. Lacivert yalnız.. Gökhan abi uzaktanda olsa gördü ..İlgilenirsen özel mesaj atabilirsin Yalova İstanbul arasıda bişi değil görmeyede gelirsin ciddileşirsen :) ... :) İlgilenmessende hayırlı aramalar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Jetta'yı zorla almak isteyen biri var. Satmam dedikçe ısrar etti durdu. Yarın verirsem haftasonuna kadar bi araba almam lazım.

Hafta sonuna kadar bana uygun bir araba bulamadığım için arabayı satmayı bir süre erteleyip hazır müşteriyi geri çevirdim. Olur da düşeş bir araba bulursam almaya gayret edeceğim. Yardımcı olmak için gayret gösteren herkese teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özelden bi link atmıştım ama sana Emre Abi ama sanırım o da istediğin gibi değil, hayırlısı olsun diyelim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özelden bi link atmıştım ama sana Emre Abi ama sanırım o da istediğin gibi değil, hayırlısı olsun diyelim :)

Gördüm kardeşim sağol ama normal değerinde bir araçtı. Benim derdim piyasayı düşürmek değil tabii ki ama bütçe kısıtlı olunca her zaman denk gelmeyecek bir fırsat yakalamayı beklemekten başka çare kalmıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öyle tabii :) Dediğin gibi piyasa fiyatında olan bir araç ama herkez piyasasından fazla yazınca onlarda arada uygunmuş gibi kalıyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Piyasa yükselsin ki Mazda ikinci elde para etmiyor demesinler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.