kursadnart

Klima Suyu Tahliyesi (04-09)

mazda 3 lerde klima suyu tahliyesi tam olarak nerden gerçekleşiyor arkadaşlar. Bugün farkettim, park ettiğim yerde biraz su birikintisi görünce kontrol ettim, klima suyu tahliyesi karter muhafazanın biraz daha arkasından aksların hizasından ortadan tahliye ediyor. Bu konudaki tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tahliye ediyorsa sıkıntı yok :)

Bence bu kadar yüzeysel bakmamak lazım Oğuzhan..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağa yakın konsol hizsından boşaltım yapar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet okancım bugün aracı kaldırıp yattım altına ve merakımı giderdim, sorun yok... Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir önceki aracımda kaçaklardan gına gelmişti. mazdamı aldım ikinci gün komşu abi senin arabanın altında bişeyler akmış deyince nevrim döndü. kontrol ettim. benden akmış. bir iki gün dikkat ettim ilk park ettiğimde değilde sanki çalıştırınca birşeyler akıyor. baktım yağ değil yakıt da değil. su gibi. ama çok canım sıkıldı. servise götürdüm. sorunu tarif eder etmez klima tahliyesi dediler. kaldırdık baktık altına herhangi bir kaçak yok. sağ ön tekerin arkasına doğru tahliye hortumunun yerini gösterdiler. :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.