Jump to content

Mazda 121 bp swap 0-145 km deneme videosu

omer_yildir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Msky kodlu e30 la yarısan blr 121 gordum sanki videolarda, peki ya boyle devam ederse hız yapmak egosunu tatmin etmek isteyen gencleri nasıl kontrol edicekler, motor sporları konusunda zaten yeterli organzasyonda yok...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Msky kodlu e30 la yarısan blr 121 gordum sanki videolarda, peki ya boyle devam ederse hız yapmak egosunu tatmin etmek isteyen gencleri nasıl kontrol edicekler, motor sporları konusunda zaten yeterli organzasyonda yok...

Evet Ömer'in arabayla yürüyen M5 motorlu 323 kasa BMW.

Muhabbetin ve videonun verildiği başka bir forum:

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/88015-ankara-drag-yarislarinda-msky-ruzgari.html

O BMW ile neden kaldırıldığını anlamadım. Çünkü o BMW ile kalkması tamamen abesle iştigal olmuş. Ömer geldiğinde bir açıklama yapar artık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Son çarenin uygulanması bari sevindirici; aslında olması gereken hiçbir seyircinin kendi aklını mantığını kullanarak alana girmemesi, ama bununla birlikte bizim seyircimizin bu bilince ulaşamadığını öngörebilecek ve buna karşı gerekli/yeterli güvenlik önlemlerini alması gereken organizatörler olsa yine iptal olmazdı bu organizasyon, neyse ki seyircilerin alana girebileceğini öngöremeyerek para/zaman kaybına neden olan organizatörler olabilecek bi kazayı öngörerek hiç değilse can kaybını engellemişler... Kötünün iyisi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yazık olmuş onca emeğe, onca beklentiye.

Körfez Pistini "gürültü" bahane edilerek kapattılar. Şimdi bundan sonra da Ankara'da yarış falan organize edilmez. İşin bokunu çıkarttılar iyice. Hem seyirci kalitesi hem de organizasyonu yapanların kalitesi yükselmedikçe biz daha çooookk duyarız gecenin ikisinde lastik-egzoz seslerini :sopa:

Kesinlikle kalitenin artması gerek. Organizasyonu yapanların yaptıgı iş oldukça yetersizdi. 300m küsüratı var beton bariyer cekmısler yarım metre yukseklıgınde son 50 100m kenarları açık ve bariyer yok zaten seyirci kalitesi berbat Ankarada bunu bilmek lazımdı. O son metrelerde karşıdan karşıya geçenler oluyor surekli 50 kişi birden. Güvenlik desek az kişiydi bişey yaptıkları yok.

Doğru gördün o Ömer abilerin araçtı :) Araç iyi yürüyor gercekten mskyın yanında kalkmaksı bi sanssızlıktı o kadar gerci sıralama turlarıydı daha. Debriyaj fren ufak seylerıde toplandıktan sonra ciddi bi hızlanmaya sahip olacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O BMW ile neden kaldırıldığını anlamadım. Çünkü o BMW ile kalkması tamamen abesle iştigal olmuş. Ömer geldiğinde bir açıklama yapar artık :)

Orda yarışmıyolardı abi 2 kişininde 0-400 zamanı çıkarması içindi. O sürelere göre eşleme yapılıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orda yarışmıyolardı abi 2 kişininde 0-400 zamanı çıkarması içindi. O sürelere göre eşleme yapılıyor

Anladım. Teşekkürler.

Videolara yorum yapan angutların yazdıklarına bakınca sanki ciddi ciddi kaldırmışlar gibi anladım da. Ne alaka diyorum gördüğümden beri :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladım. Teşekkürler.

Videolara yorum yapan angutların yazdıklarına bakınca sanki ciddi ciddi kaldırmışlar gibi anladım da. Ne alaka diyorum gördüğümden beri :D

Öyle anlaman doğal abi çünkü daha işten çaktıkları yok :D Orda izlerken bile herkes öyle davranıyo gelmişler ama boşuna gelmişler :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anons yapılıyormu, sıralama yapılıyor diye ?

böyle 4-5 sene önce denk gelmiştim ankarada. hormonlu bir araç, (hatırlamıyorum tam) seyircilerin içine dalmıştı. bize de dalabilirdi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Normalde her aracın tek başına çıkıp sıralama turu atması gerekiyordu ancak, geç başlanması sebebiyle 2 araç aynı anda kalkıcaktı. Kapı numarasına göre sırayla kalkıyorduk ki, turbo bir 124 le kalkıcakken, yağmur yağacak mzsky kalkamayacak felan filan diye bir an önce kaldırmaya çalıştılar. Oda bize denk geldi :) Yani organizasyonun bozukluklarından birisiydi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Baskının sıyırma sesi bu videolarda bile duyuluyor :D

Bu akşam benimki de çok sıyırdı. Yaz sonuna kadar idare etse diyordum ama bu geceki gibi sürekli yaparsa beklemem o kadar herhalde :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...