özbeyy

Mazda Skyactiv Technologies

8. etap programında bu hafta Mazda Skyacvtive Technologies yer aldı.izlemek isteyen izleyebilir.

Edit: Başlık imlası

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abuk subuk arabaların bir beton etrafında dörmelerini 45 dakika izlettirip bıktırdıkları için ben izlememiştim. Sağolasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Paylaşım için teşekkürler....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Başlığı "Mazda Skyactive Technologies" olarak değiştirsek iyi olur sanırım ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bulamadım ama bilen var mı? Bu CX-5 ebatları konusunda bilgisi olan var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi SKYACTIV di mi? Sonunda "e" yok.. :)

Doğru , e de olmayacak ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de öyle anladım ama muadilleri 2,0 değil ki?!?!  ASX, QashQai, Tiguan falan hep 1,6..

Ben bilmem :D Hatta dizelinin 2.2 olacağını tahmin ediyorum zira Mazda'nın elindeki tek dizel motor o şu anda ..

Ayrıca dikkat ettim de bu etkinliğe katılanların hiçbiri kullandıkları aracın motor hacminden bahsetmemiş. İlginç geldi bana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de öyle anladım ama muadilleri 2,0 değil ki?!?!  ASX, QashQai, Tiguan falan hep 1,6..

Eğer öyleyse, Mazda gene yaptı Mazdalığını.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok CX-5 ilerliyor , öyle olmasa bu kadar lafı geçmez ama motor konusunda artık fazla ümitli olmamak lazım.. Büyük hacim dedi Nurkan Bey..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.