Jump to content

Jant Yardım

Guest superior
 Paylaş

Hangi jant  

24 oy

1. 1. Hangi jant

• 1 nolu jant
      11
    • 2 nolu jant
      6
    • 3 nolu jant
      11
    • 4 nolu jant
      3

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar geçen gün Mert Tuning'e Momo direksiyon simidi ve eksoz ucu almak için gittiğimde jantlara da baktım.Fakat çok kararsız kaldım.Resimlerdeki dört farklı janttan hangisi olmalı sizce?Değerli görüş ve fikirlerinizi bekliyorum.  8:)

momobk5.jpg

Yeni direksiyon simidinin montajı...

Jant 1...

jant1sm0.jpg

Jant 2...

jant2ua6.jpg

Jant 3...

jant3ko3.jpg

Jant 4...

jant4ix0.jpg

Jant hiçbiri...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 122
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• OveRMinD

10

• MuRDoC_111

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

ben 1 ya da 3 diyorum abi 2side cok güzel jantlar_sen hangisini daha cok begendiysen onu al abi, burdan tam belli olmuyor almaya gittigin zaman arabanın geneline bidaha bak abi şöle bi uzaktan aklına hangisi yatıyorsa onu al derim_ama 1de 3te hakkatten güzel jantlar_ama yinede dayanamicam sölücem gönlüm 1den yana ;)_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence de 1 veya 3, 3 daha tarz bi jant, 1 daha sıradan, ben olsam ikisini de bi aksın üstüne oturtur bakardım yan yana ve sanırım 3'ü seçerdim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya aslında bende birle üç arasında gittim geldimde zaten dört seçenek var iki tercih yapmak olmaz diye üç dedim.Üç sanki bu arabaya daha başka bir hava verir bir biraz daha glasik geldi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest superior

Fikir ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler...Bakalım çoğunluk ne diyecek? Benim korkum çok kollu jantlar arabayı boğar mı? Abartı durur mu? Genelde bu arabalara hep beş kollu jant takıyorlar.Tabi zevk meselesi.Ama ben jant seçiminde inanın çok kararsız kaldım...Sanki dünyada başka dert yokmuş gibi kafamı taktım.Mert tuning'in tavsiyesini bütün görüşleri aldıktan sonra açıklayacağım.

Bu benim daha önce başka bir yerden beğendiğim bir jant...Biraz fümeye kaçıyor...

avamtl09gh9.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında 4 demek isterim ama Mx-5'te nasıl duracağından emin değilim, tutmak yetmedi bana sanırım. Oy kullanmıyorum ama 2 olabilir onun dışında.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest superior

Fazıl Abi senin içinden hangisi geciyor peki canlı canlı gördün abi bi fikir olustu mu sende??

Açıkcası ben dört jantı da fazla beğenmedim.Mert Tuning üç nolu jant dedi.Ben de biri daha fazla beğendim ama yedi kollu olması son kararımı etkiledi.İkiyi de beğenir gibi oldum  fakat o da sonra çok sıradan geldi bana... :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 bende de çok fazla kol olmasında dolayı bir şüphe uyandırdı ve 1 e yöneltti ama Biran Abi nin dediği gibi sürtme ihtimali çok yüksek eğer kollar dşarı ise. Tabii bu arabayı sen gündelik kullanmıyacağın için o kadar dert etmeyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...