Jump to content

1.8 Astina GT

Dude

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu gün 1.5 Astina baktım klimalı. Bir miktar masrafı var. Bir fiyat söyledim araç sahibi geri dönüş yapıcak.

Fakat benim Practica'yla 2. viteste oldukça seri çıktığım yokuşta bu araç 2. viteste kaldırmadı hatta 1. viteste gazı açmama rağmen yürümedi ağır çıktı. Açıkçası performansı beni hayal kırıklığına uğrattı. Gerçi klima da 3. seviyedeydi.

Koşuyolu Merser'e götürdüm. baktılar ettiler debriyaj ne iyi ne kötü orta halli dediler. Debriyajdan da kaynaklı bir çekiş sorunu yok. Anladımki Practica'dan sonra bu aracın 1.5'inin performansı bana yetmicek.

O yüznde 1.8 GT donanımlı versiyonunu bulursam almayı planlıyorum. Geçen ay bir tane siyah kaçırdım.

Şu anda da İstanbul içinde sedan da dahi doğru dürüst 1.8 yok.

Sitede ya da sağda solda tanıdığınız bildiğiniz bu araçtan olup satıcak olan varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu aracaraci biliyorum.samsunda bu arac istanbul ici ariyorum is dolayisi ile zamanim yok farkli illere gitmek icin.temiz olursa 13.500 e kadar dusunebilirim

Siteden birinin sedan GT si vardı beyaz, geçen baktım satılıktı. Link bulabilirsem ekliyim, Düşündüğün bir fiyat aralığı varmı ona göre ilanlar da görürsem eklerim ?

Ahanda buldum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-323-gt-1999-model-54000697/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nette fiyatlar uçmuş, iyi bir astina için 15 den aşşa isteyen yok..

Aynen öyle. 18 bin tl'ye düşük km'li gayet temiz servisten çıkma 2004-05 3 var.

Dün görüştüğüm Astina'ya 12.500 den yukarı vermiceğimi söyledim. Araç temiz. Normal olağan parça değişimiyle bi miktar masrafı var ve bagaj kapak verniği attmış tekrardan boyanıp verniklenmesi gerekiyor.

Astina GT bulursam temizse 13.500'e kadar çıkabilirim. En en fazla eder fiyato ki Familiaların klimasızı 11 klimalısı 12 klima airbag lisi 12.500 en son ederidir bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Koşuyolu Mazda Merser'de vardı bir ara. İsterseniz bir arayıp sorun. Ben o rakama çıkamam. benim arabanın fiyatının üstünü babam tamamlicak çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adem Usta'nın elinde varmış sanırım 1-2 tane ancak onunda fiyatları 14-15 civarındaymış. Pazarlık sünnettendir bir konuşun derim

telefon numarasını verir misiniz. bir de yeri nerede acaba. daha önce duymuştum adem ustayı ama bilmiyorum nerede olduğunu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

telefon numarasını verir misiniz. bir de yeri nerede acaba. daha önce duymuştum adem ustayı ama bilmiyorum nerede olduğunu

Bende yok ama bilenler eklicektir mutlaka, ben başka bir konudan okumuştum.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ümraniye'de satılmış olan siyah Astina GT'nin yeni sahibini bulup kandırmaya çalışıcak Adem usta sağolsun. İnşallah olur da satar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanmıyorum artık yetkili servisin o fiyata vereceğini, zira onlar dahada fazla istiyor araçlarına. Muhtemelen aklında yanlış kalmıştır yada servisten çıksa bile problemli araçlar olabilir.

Açık konuşayım, eşden dosttan para toplar, 5 tane bulsam 5 tane alırım ertesi gün 20-22ye verir geçerim :D

Ama imkan olursa sen astina gt al, neden ısrar ettiğimi anlayacaksın :) O aracın donanımı mazda3 comfort ayarında.

Beklicem bakalım ne kadar gerekirse bulana kadar beklice bi GT.

2 ay önce Ersun abiyle konuşmuştum kapıda siyah 3 var 18 istiyolar demişti. Koşuyolu Mazda Merser. Sorunlu araç olmaz onlarda. Kazalı araç pek alıp satmıyorlar. 13 yıldır oranın müşterisiyiz.

Hayırlısı bakalım. Şu satılan siyah GT'nin yeni sahibini bir bulalım, kandırabilirsek çok süper olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın sahibini buldum. Gittim görüştüm. Araba gerçekten çok temiz. Kazasız. Sadece ön çamurluklarda boya var macunsuz. Adam da kaportacıymış. Ön takımı değiştirmiş. Muayeneye sokmuş. Önceki sahibi servisten değiştirdiği şöför tarafı farı yan sanayi olduğu için hafif kusurlu geçmiş far. Onun haricinde İstanbul arabası ve rengi dolayısıyla ufak tefek çizikleri var. Sol ayna haricinde masrafsız çok düzgün. Fiyatta anlaşırsak alıcam inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok mudur Astina GT'si olup satmak isteyen başka biri?

Siteye üye Eray adında birini buldum İzmir'den. Bir ara o da satılığa koymuş aracını.

Bir sitede de buldum ilanı fakat telefon numarsı ya da herhangi bir ulaşabileceğim bir bilgi yok.

Tanıyan bağlantıya geçmemi sağlıyacak biri var mıdır acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok mudur Astina GT'si olup satmak isteyen başka biri?

Siteye üye Eray adında birini buldum İzmir'den. Bir ara o da satılığa koymuş aracını.

Bir sitede de buldum ilanı fakat telefon numarsı ya da herhangi bir ulaşabileceğim bir bilgi yok.

Tanıyan bağlantıya geçmemi sağlıyacak biri var mıdır acaba?

sahibinden.com da ilanı varsa sahibinden.com'u arayıp arac satın almak istediğinizi iletişim bilgilerine ulaşıp ulaşamıcagınızı sorabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...