godless commie

Alçaklık da Bir Erdemdir...

Benim veledin yaylarını değiştirdim, yaklaşık 3 cm alçalttım.

Rot ayarını da (hem ön, hem arka) milimetrik olarak kendi verdiğim değerlere ayarlattım, yol tutuşu muhteşem oldu.

Yayları kendim değiştirdim, toplamda 3 - 4 saatimi aldı.

Bütün civata, somun ve ilgili aksamı da temizledim, yepyeni yaptım.

Tein-s kullandım. Normalden biraz daha sert, ama rahatsız değil. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mevcut sistem coilover zaten..

Ama ayarlanabilir coilover takımları (öhö) çok pahalı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Malesef öyleler, namiştayn falan yapıyormuş ama onlarda garanti vermiyormuş sanırım. Sakal bıyık muhabbeti yine gündeme geliyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun Hakan Abi ,Aracın zaten yol tutuşunda bir efsane daha efsaneleştirdin sanırım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi öyle bir başlık atmışsın ki, levyeyi kaptığım gibi koşa koşa daldım konuya. Önüme ilk çıkanın kafasına indirecektim levyeyi :D

Hadi hayırlı uğurlu olsun. Bol gazlamalı/yanlamalı günlerde kullanman dileğiyle :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Malesef öyleler, namiştayn falan yapıyormuş ama onlarda garanti vermiyormuş sanırım. Sakal bıyık muhabbeti yine gündeme geliyor..

Namıştayn'ı falan geçeceksin adamlar hiç hesaplamadan ısıtıp yay kesiyor ondan sonra adları amortisörcü oldu hepsinin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ibo bıkmadın her konuda kulaktan dolma bilgileri neşretmeye :D :D mış miş mışmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, zaten Mx-5,  araba sürmeyi sevenlere had safhada zevk veriyordur. Birde ufak tefek modifiyeler ayrı bir tat katıyordur olaya diye düşünüyorum... ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ibo bıkmadın her konuda kulaktan dolma bilgileri neşretmeye :D :D mış miş mışmış

:D yoo :tey: Ama siz bıktıysanız kesebilirim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hakan abi kısa bir aradan sonra birden bire veriyon ayarları :) maliyeti 1500 dolaın üstündemi bu sistem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ön ve arkada kaç derece toe verdiniz? kamber kaç derece? yaylar kaç lık? Ayrıca önden ve arkadan ride height kaç mm?

bunları merak ettim. setup ınız nasıl diye :)

Mazda2 satılınca hedefde mx-5 var. :) şimdiden bilgilenelim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acun medya'ya söyleyelim de Hakan Abi ile Ömer'i yan yana getirip bir araç toplama programı yapsın.

Kesin tutar :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pimp my ride...

artık Türkçe'sine  ne uydururlarsa :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.