Jump to content

Alçaklık da Bir Erdemdir...

godless commie
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Benim veledin yaylarını değiştirdim, yaklaşık 3 cm alçalttım.

Rot ayarını da (hem ön, hem arka) milimetrik olarak kendi verdiğim değerlere ayarlattım, yol tutuşu muhteşem oldu.

Yayları kendim değiştirdim, toplamda 3 - 4 saatimi aldı.

Bütün civata, somun ve ilgili aksamı da temizledim, yepyeni yaptım.

Tein-s kullandım. Normalden biraz daha sert, ama rahatsız değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Abi öyle bir başlık atmışsın ki, levyeyi kaptığım gibi koşa koşa daldım konuya. Önüme ilk çıkanın kafasına indirecektim levyeyi :D

Hadi hayırlı uğurlu olsun. Bol gazlamalı/yanlamalı günlerde kullanman dileğiyle :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Malesef öyleler, namiştayn falan yapıyormuş ama onlarda garanti vermiyormuş sanırım. Sakal bıyık muhabbeti yine gündeme geliyor..

Namıştayn'ı falan geçeceksin adamlar hiç hesaplamadan ısıtıp yay kesiyor ondan sonra adları amortisörcü oldu hepsinin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Malesef öyleler, namiştayn falan yapıyormuş ama onlarda garanti vermiyormuş sanırım. Sakal bıyık muhabbeti yine gündeme geliyor..

ibo bıkmadın her konuda kulaktan dolma bilgileri neşretmeye :D :D mış miş mışmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, zaten Mx-5,  araba sürmeyi sevenlere had safhada zevk veriyordur. Birde ufak tefek modifiyeler ayrı bir tat katıyordur olaya diye düşünüyorum... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hakan abi kısa bir aradan sonra birden bire veriyon ayarları :) maliyeti 1500 dolaın üstündemi bu sistem

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ön ve arkada kaç derece toe verdiniz? kamber kaç derece? yaylar kaç lık? Ayrıca önden ve arkadan ride height kaç mm?

bunları merak ettim. setup ınız nasıl diye :)

Mazda2 satılınca hedefde mx-5 var. :) şimdiden bilgilenelim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...