Jump to content

Bunu yapan insan olamaz

kursadnart
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Pazar günü evimin önünde aracımı bir güzel yıkayıp ardındanda cilaladım öyleki gece 23.00 de başlayıp sabaha karşı 03.30 da işimi bitirdim. Ancak bugün farkettim ki (2 gündür araç kapının önünde , motoru kullanıyorum) ne çocuğu olduğunu bilmediğim bir karakter sol çamurluktan başlamış sol arka ve sol ön kapıda dahil yakalarsam bedenine saplayacağım bir cisim ile arabayı çizmiş. Şimdi bu ucubeyi yakalarsam ne yapayım diye bir anket açmayı düşünmekle birlikte, sizlerin deneyip memnun kaldığınız , tavsiye edebileceğiniz bir pasta  yada herhangi bir çizik giderme yöntemi var mıdır? Öyle ki aracımda bir kaç taş atığı rütüşü dışında damla boya dahi yok. Gelde bu mahlugatı ölldürme...

Çizik çok derin değil, turtle wax derin çizik giderici pasta kullanmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun dileklerinize teşekkür ederim..Kullanıpta gerçekten ama gerçekten memnun olduğunuz bir ürün tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu anası babası belli olmayan insan kılığındaki adamlar ne ister arabalardan anlamamki. yarın onunkininde çizildiğini görünce ana avrat söven adamlar başkalarının arabasına zarar vermekten hiç çekinmiyor maalesef. geçmiş olsun hocam. pasta-ciladan önce şu reklamlardaki kalemi bir araştırın derim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu anası babası belli olmayan insan kılığındaki adamlar ne ister arabalardan anlamamki. yarın onunkininde çizildiğini görünce ana avrat söven adamlar başkalarının arabasına zarar vermekten hiç çekinmiyor maalesef. geçmiş olsun hocam. pasta-ciladan önce şu reklamlardaki kalemi bir araştırın derim

Teşekkür ederim. Ama o kalemler hiç işe yaramıyor emin olun. turtle wax derin çizik giderici pasta uyguladım biraz önce, fena sayılmaz, çizik belli belirsiz bir hale geldi.Sanırım üzerine de  ince bir pasta ile sorunu çözecek gibiyim.Sonrada çizik bölgeye tekrar bir cila... Sonucu sizlerle payalaşacağım,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o şerefsizlere söylecek söz bulamıyorum. umarım çok derin değildir...

bir tane amatör pasta makinesi lazım. makinesiz çok zor olur,

3m in kalın pastasını alın.

magirus un ince pastasıyla üstünden geçin,

sonra herhangi bir cilayla son kat atın. geçmezse hiçbirşey geçiremez...

yada, dur bi saniye...

gel biz çay içerken bizim arkadaşlar halletsin... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okancım çok teşekkür ederim, hem bilgiler için hemde davetin için... Ama daha geçen hafta sizdeydim, şu ön cam ızgarasındaki çalınan tapam için :) Bu arada tapa işinide hallettik böylece getirmişsiniz parçayı Aytaç telefonla söyleyince bende soluğu GÖREN de almıştım. Bir dahaki Muğla seferime kadar ben bir pasta cila olayına gireyim, olmadı Aytaç'a yaptıracam :) Babanıza ve Aytacıma çokca selam, görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okancım çok teşekkür ederim, hem bilgiler için hemde davetin için... Ama daha geçen hafta sizdeydim, şu ön cam ızgarasındaki çalınan tapam için :) Bu arada tapa işinide hallettik böylece getirmişsiniz parçayı Aytaç telefonla söyleyince bende soluğu GÖREN de almıştım. Bir dahaki Muğla seferime kadar ben bir pasta cila olayına gireyim, olmadı Aytaç'a yaptıracam :) Babanıza ve Aytacıma çokca selam, görüşmek üzere...

siz en güzeli hiç ellemeyin. hata kaza boya incelir falan biz de birşey yapılabilecekse dahi birşey yapamayız sonra... buralara yolun düşünce hallederiz müsait bir arada...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

siz en güzeli hiç ellemeyin. hata kaza boya incelir falan biz de birşey yapılabilecekse dahi birşey yapamayız sonra... buralara yolun düşünce hallederiz müsait bir arada...

Beni hafife alıyorsun okan  ;D Unutma Servis Müdürünle aynı okuldan mezunum  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun.öncelikle bence okana uğrayın olmaz ise kendiniz uğraşın.benim tek önermek istediğim eğer çizik olurda kaybolmazsa bence boyatmayın.ince fırça ile rötuş yapın.çünkü boyatsan bile sedefli boya olduğu için eğerki boya tutmazsa daha çok sırıtabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar önce çizik giderici kalın pasta, ardından ince pasta, üstünede teflon cila ve sorun tümden çözüldü ama çok stresli ve zahmetli oldu ancak sorun hallolduğu için değdi doğrusu, kızgınllığımsa artarak devam ediyor :sopa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar önce çizik giderici kalın pasta, ardından ince pasta, üstünede teflon cila ve sorun tümden çözüldü ama çok stresli ve zahmetli oldu ancak sorun hallolduğu için değdi doğrusu, kızgınllığımsa artarak devam ediyor :sopa:

ben dedim sen halledersin diye  :P  ;)

neyse artık, şimdilik geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben dedim sen halledersin diye  :P  ;)

neyse artık, şimdilik geçmiş olsun...

:D manevi desteğinle kalktım bu işin altından. Sağol Okancım. Birde "şimdilik geçmiş olsun" beni tedirgin etti , düşünmesi bile ürkütücü, nöbet beklettirme bana arabanın başında :D

Son olsun diye düzellittim ben onu :tey:

Yalnız şunu belirtmek istiyorum arkadaşlar imkanınız var ise muhakkak boya koruma yaptırın. Bu çizik belasını böyle hafif atlattıysam boya korumanın çok faydası oldu diye düşünüyorum.4 ay boya koruma yaptırmamış olsam kalıcı bir iz kalırdı diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...