Jump to content

Volvo s40 20t Hakkında Düşünceleriniz Nedir?

ahmetcem
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

98 familia mı gecen hafta sattım arkadaşlar.

onun yerine 97 model volvo s40 20 t aldım.beyaz  renkte.mazda 626 çok aradım ama ya be nim arabayı öldürdüler yada kendi araçlarına gerçekci bir fiyat biçemedi 626 sahibi arkadaşlarımız.ama hala gönlümde 2000 model 626 sw var.

volvo hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biz aynı zamanda volvo yetkili servisiyiz. güzel araçtır. ufak tefek problemleri olabiliyor bazen. bi sıkıntı olursa bizden yardım alabilirsiniz...

güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biz aynı zamanda volvo yetkili servisiyiz. güzel araçtır. ufak tefek problemleri olabiliyor bazen. bi sıkıntı olursa bizden yardım alabilirsiniz...

güle güle kullanın...

almadan önce aracı size gösterdiler

familia yı da sizin servise baktırıp almıştım.olumsuz bir şey söylenmedi. ufak tefek  masrafları var mesela ön tampon altı plastikleri gibi..bir de far motorları çalışmıyor.tatilim biterken onları gösterip birde yag su benzeri bakımları yapmaya gelecegim. servisinize 3 kez geldim 3 ünde de yoktunuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

almadan önce aracı size gösterdiler

familia yı da sizin servise baktırıp almıştım.olumsuz bir şey söylenmedi. ufak tefek  masrafları var mesela ön tampon altı plastikleri gibi..bir de far motorları çalışmıyor.tatilim biterken onları gösterip birde yag su benzeri bakımları yapmaya gelecegim. servisinize 3 kez geldim 3 ünde de yoktunuz

kusura bakmayın. koşuşturuyoruz işte. umarım karşılaşırız bir daha ki sefere... yardımcı oldu mu arkadaşlar yeterince size?...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

T5 olanlar efsane resmen, sanırım 2.0 220HP Turbo. 850 T5 almak isterim temiz bulursam aslında.

kesinlikle ketılıyorum , gerçektende efsane, güç-performans, konfor, karizma had safhada araçta..Hele de performans... Ancak çok maliyetli bir araç bakım ve arıza masrafları çok can yakıyor. Volvo bile T5 kalitesine bir daha çıkamadıklarını kabul etmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim volvo yu da ben bodrumdan aldım. tek sıkıntım debriyajım sert yada mazdaya göre.merkezden hidrolik kaçırmış bir ara. oyuzden sert oldugu söylendi.bi çaresi yok mu bunun yoksa değişmesimi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

lpğ taktırdım . Performansı yeterli şu an için 152 hp çıktı. fabrika değeri 160 hp zaten. gayet iyi gidior. lpğ de 1 litre ile düz yolda 13 km gidiyor. şehir içi ise tam bir felaket.. : ( yakıt  konusunda familia yı aramıyor değilim. şu an ortama 24 krş gibi ortalama değeri var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

hayırlı olsun c 70 çok güzel bir araç.

ben bu arada volvo yu sattım.14000 tl ye

2006 model berlingo aldım. volvo 250000km ye gelmişti ve su eksiltmeye ve başladı. yag eksiltmeye başladı.satmak daha iyidir diye düşündüm.

berlingo 130000km. sıfırından beri servis bakımlı ve siyah.bebek arabasını nereye koyacagım valizleri nasıl sıgdıracagım derdim kalmadı artık.

ama volvo  gibi yolun solundan gitmeyi de unutmam gerek gibi : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...