omurgunaldi

Beyaz LED İç Aydınlatma (2011)

Bu konuda 21 ileti var

Arkadaşlar. Mazda 3 2011 otomobilimin sarı renkli tavan lambalarımı 2li beyaz led ampullerle değiştirdim. Sarıya göre çok güzel oldu. Uygun 2 li LED ler yeni çıkmış sanırım. Çoklu LED ler uymuyor. Tavsiye edrim

Not: Konu açarken doğru bölüm olmasına dikkat edelim lütfen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sarı daha iyi aydınlatıyor ama beyazında görüntüsü çok güzel :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ANKARADA YAPTIRDIYSANIZ ADRES VEREBİLİRMİSİNİZ. BİRDE RESİM EKLEME ŞANSINIZ VAR MI?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyaz daha iyi aydınlatıyor ama sarının da görüntüsü çok güzel :)

Sarı daha iyi aydınlatmıyor mu ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Xenon'ları düşün.. ;)

Onu biliyorumda benim mesela eski guzuda denediğim bir durum vardı. Aynı marka ve kalite beyaz ve sarı ampul almıştım. Beyaz daha az önümü gösteriyordu, sarı daha iyi aydınlatıyordu. Bende o mantıktan yola çıkmıştım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyaz olanlar kaç k ki?  :o

Bir yerde vardı tüm renklerin resimli listesi ama bulursam ekliyim :kafa:

HID_xenon_kit_all_colors.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bmwlerde orjinal xenonlarda 4300 k kullanılıyor die biliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, 2 adet beyaz iç led aydınlatma alıp taktım.Butonlara basınca ledlerin yanmasında bir problem yok.Fakat kapı açılınca 1 tane led yanmıyor. Sizce neden olabilir?

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, 2 adet beyaz iç led aydınlatma alıp taktım.Butonlara basınca ledlerin yanmasında bir problem yok.Fakat kapı açılınca 1 tane led yanmıyor. Sizce neden olabilir?

Teşekkürler

Kapılara bende led taktım ve senin bahsettiğin gibi bazen kafasına göre yanmıyorlar ama her zaman değil... Böyle bir şey olabilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar sunroof kontolunun ordaki lambalar nasil aciliyor bilen yardim edebilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orada küçük tırnak sekmanlar var, onları ince bir tornavida aracılığıyla itip çıkarabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende kendi aracıma beyaz ledlerle bu şekilde aydinlattim tavsiye ederim f390346737d7f2757512ffdbce66780f.jpg

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kapılar kapandığında ışıklar sönüyor mu peki ?. Yoksa kontak açık olduğu sürece yanıyor mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orada küçük tırnak sekmanlar var, onları ince bir tornavida aracılığıyla itip çıkarabilirsiniz.

ben onları göremiyorum yerlerini foto çekerseniz çok hayra geçer :/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, arabamı alalı 20 gün oldu ve daha dün akşam arabamla ilgilenebildim.  (Ankara)

1. Sorum; Kapılar açıldığında iç tavan aydınlatmalar yanmıyor. Ampullerde sorunda olabilir veya başka bir yerde de olabilir ? Nasıl bulabilirim sorunu.. 

2. Sorum: Beyaz ampul eklemek istesek hangi marka ve model almam lazım, İnternet de bulabilir miyiz? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İç tavan aydınlatmasının sigortasını bir kontrol edin ilk önce. Ampüllerin hepsinin bozulmuş olması zor bir olasılık.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kapılar kapandığında ışıklar sönüyor mu peki ?. Yoksa kontak açık olduğu sürece yanıyor mu ?

Kapılara bağlı abi

Oğuzhan Altuğ

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Mehmet Özdemir :

İç tavan aydınlatmasının sigortasını bir kontrol edin ilk önce. Ampüllerin hepsinin bozulmuş olması zor bir olasılık.

Kaputun altında şoför kısmının tam önünde kalan kısımdaki sigorta ve torpidonun altında kalan kutulara baktım :) sigorta hangisi bulamadım... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kapaktaki şemada door diye belirtiyordu hatırladığım kadarıyla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kaputun altında şoför kısmının tam önünde kalan kısımdaki sigorta ve torpidonun altında kalan kutulara baktım sigorta hangisi bulamadım... 

Bi oto elekrikciye giderek bu derdine mantıklı bi derman bulabilecegine inanıyorum üstad :)

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.