Jump to content

Çocuk Koltuğunun Takılması

mecazim
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

MErhaba bende 91 model 323 sedan araç var. Bizim ufaklık için çocuk koltuğu takmayı düşünüyorum ama ,nternetten izlediğim kadarıyla çocuk koltuklarının kayışları , arabanın arka koltuğunda bulunan emniyet kemeri kilitlerine takılıyor. ancak benim aracımın arka koltuğunda emniyet kemeri kilidi yok. Benim ki gibi eski model araçlara çocuk koltuğu takılıyormu. takılıyorsa anlatılabilindiği kadar bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim. Ona göre alıcam. takılmıyorsa masraf etmeyeyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

MErhaba bende 91 model 323 sedan araç var. Bizim ufaklık için çocuk koltuğu takmayı düşünüyorum ama ,nternetten izlediğim kadarıyla çocuk koltuklarının kayışları , arabanın arka koltuğunda bulunan emniyet kemeri kilitlerine takılıyor. ancak benim aracımın arka koltuğunda emniyet kemeri kilidi yok. Benim ki gibi eski model araçlara çocuk koltuğu takılıyormu. takılıyorsa anlatılabilindiği kadar bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim. Ona göre alıcam. takılmıyorsa masraf etmeyeyim

Kemer taktıracaksınız aracınıza.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dostum benim aracımda mazda 626 arkada kemer var lakin belden kemer var yukarıdan yok. Kemer taktırmayı düşündüm hem çok para istediler hemde aracın orjinalliğini bozacaklardı, vazgeçtim.

Sorunu şöyle çözdüm, yeni nesil araçlarda bildiğiniz üzere koltuk aralıklarında isofix bağlantı demirleri var. Bende aracıma arka koltuğa oturulan bölüm ile yaslanılan bölüm arasına isofix demiri yaptırdım 30 TL'ye. Daha sonra kraftın isofix bazalı çocuk koltuğunu alıp taktım süper oldu. Sana tavsiyem bu yöndedir, emniyet kemeri ile falan uğraşma..

iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...