Guest Mazda Club TR

2012 Honda Civic (Yeni Kasa)

Bu konuda 43 ileti var

Paylaşım için teşekkürler , iç tasarım fena görünmüyor.Dış tasarım ilk anda çok çekici gelmedi ama ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla benim sıralamamda iyi yerde Honda... Mazda-Toyota-Honda şimdiye kadar binmek nasip olmadı ama şartlar elverirse Hondada alabilirim... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İci güzel olmuş . Arkasını beğenmedim bende

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her zamanki gibi iç dizayn berbat...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kasa değişsin diye değiştirmişler eskisi daha güzel bana kalırsa bu olmamış cıkk :nea:

zaten bi o kasa ondan öncesindede bişi yok...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zaten kötü olan kasayı nasıl daha berbat hale getiririz diye uğraşmışlar ve başarmışlar. Şu kaputtaki iğrenç eğimi nasıl tutturuyorlar her defasında, şaşırıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iç tasarım iyi, ben bu tarz konsol ve üst gösterge panelleri seviyorum .kasa hmmm...bana uymaz. Accent Blue gibi bişey yapmışlar. ya bu toyota,honda hakkaten tasarım kötü be kardeşim. mitsu bile bunlardan iyi.tasarım olarak. az bişey hoşuma giden civic uzy kasa var. başkada yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu resimdekiler sanırım US versiyonları. bunun EU versiyonunu görmek lazım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kadıköy de dolaşan bir tane var tek kapı, gri renk.Hatta geçen gün bizim evin önündeydi ama merak edip resmini çekmedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Berbat bence iç dış farketmez çok itici..ama bizim milletimiz bunada saldırır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla yıllardır vardı Abi, ama Türkiye'ye hiç gelmedi. Gelse eminim epey satabilirdi.

HB Tek kapı eski kasa civic'lerin çok tuttuğu bir ülke'ye neden getirmediler bende anlamadım

Bir kaç tane var TR'de.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o kadar midesiz olamazlar be Faruk bence yeniden kasayıda hemen değiştiremeyeceklerine göre ibre 120 bg mazdaya kesin olarak döner.. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kötü olmuş bence US versiyonu ama EU versiyon değişik olabilir onuda görmek lağzım tabiki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o kadar midesiz olamazlar be Faruk bence yeniden kasayıda hemen değiştiremeyeceklerine göre ibre 120 bg mazdaya kesin olarak döner.. :D

necip bu araba satar sende küfredersin demedi deme :) bu arada avrupaya biraz yuvarlatıp gönderirler bence..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

necip bu araba satar sende küfredersin demedi deme :) bu arada avrupaya biraz yuvarlatıp gönderirler bence..

way yuvarlaklar vayyy :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.