Jump to content

2012 Honda Civic (Yeni Kasa)

Guest Mazda Club TR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest Mazda Club TR
  • Yanıt 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Mazda_Ozan

6

• hagakure

2

• Fotifoti

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Kasa değişsin diye değiştirmişler eskisi daha güzel bana kalırsa bu olmamış cıkk :nea:

zaten bi o kasa ondan öncesindede bişi yok...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten kötü olan kasayı nasıl daha berbat hale getiririz diye uğraşmışlar ve başarmışlar. Şu kaputtaki iğrenç eğimi nasıl tutturuyorlar her defasında, şaşırıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iç tasarım iyi, ben bu tarz konsol ve üst gösterge panelleri seviyorum .kasa hmmm...bana uymaz. Accent Blue gibi bişey yapmışlar. ya bu toyota,honda hakkaten tasarım kötü be kardeşim. mitsu bile bunlardan iyi.tasarım olarak. az bişey hoşuma giden civic uzy kasa var. başkada yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kadıköy de dolaşan bir tane var tek kapı, gri renk.Hatta geçen gün bizim evin önündeydi ama merak edip resmini çekmedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla yıllardır vardı Abi, ama Türkiye'ye hiç gelmedi. Gelse eminim epey satabilirdi.

HB Tek kapı eski kasa civic'lerin çok tuttuğu bir ülke'ye neden getirmediler bende anlamadım

Bir kaç tane var TR'de.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o kadar midesiz olamazlar be Faruk bence yeniden kasayıda hemen değiştiremeyeceklerine göre ibre 120 bg mazdaya kesin olarak döner.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o kadar midesiz olamazlar be Faruk bence yeniden kasayıda hemen değiştiremeyeceklerine göre ibre 120 bg mazdaya kesin olarak döner.. :D

necip bu araba satar sende küfredersin demedi deme :) bu arada avrupaya biraz yuvarlatıp gönderirler bence..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

necip bu araba satar sende küfredersin demedi deme :) bu arada avrupaya biraz yuvarlatıp gönderirler bence..

way yuvarlaklar vayyy :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...