setau07

Tamponda Boya Kalkması

Merhaba Mazda 3 severler.benim zıpıra şirketin önünde vicdasız birisi ön tampona dokunmanında ötesinde bi darbe uygulamış.Kristal beyazı tamponda boya azda olsa boya kalkması ve sürtme var.Bunu rötüş boyası ve pasta cilası ile çözebilirmiyim sizce.Arabasını çok seven birisi olarak önerilerinizi bekliyorum.Çarpıp kaçan o insanıda vicdanıyla başbaşa bırakıyorum.:):)

Edit: Başlık imlası

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servise bakıma gittiğinizde boyacıdan rica ederseniz en uygun şekilde hallederler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda'nın en büyük problemi bu ; göze geliyor :) ben yine arka sağ reflektörü kırdım mesela. geçmiş olun, oluyor malesef böyle şeyler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün de benim sol reflektör kırıldı hafif bir dokunma ile.Tahmini ne kadar bu reflektör bilginiz var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun. benimde ön tamponda var aynı problem. fırça ile birşeyler yapmaya çalıştım ama yine de hoş olmadı tabi. bu şekilde dolaşmanızı tavsiye ederim. daha çok dokunan olur. en sonunda toplu boya attırırsınız...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler arkadaşlar sadece reflektör kırıldı tampondan herhangi birşey yok.Eşim nasıl denk getirmişse reflektöre gelmiş..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.