ceyhun29

Mazda 3 Orijinal (İnce) Stepne Lastiği Nereden Temin Edilir?

selamunaleyküm arkadaşlar. benim stepne lastiğim yok şuan. kendi orjinalinde olan ince stepne lastiklerden nerden tedarik edebilirim. trabzonda bayağ biryere sordum. bulamadım. internetten falan bulabilir miyim acaba. bir de kriko filanda lastikle set halinde mi veriliyor? onları ayrıca mı almak gerekiyor? lastik ebadı normalde 205/55/16 olduğundan dolayı yedek lastiğin de aynı ebatta olması mı gerekir? yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

görüşleriniz için teşekkürler. internette falan biraz araştırdım. arkadaşım 195/15 in de olabileceğini söyledi. ben internetten sipariş vermeyide düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cikmacilarda veya bu tarz ince ebat lastik uretip satan yerlerde. Fiyati ~ 200 TL civarinda olabilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ford Focus yada C-max in kide uyabilir daha ucuz olabilir çıkmaları  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pardon, telefondan forum sayfasına yazdıgım icin büyük harflerle gitmiş, kusura bakmayın beyler... amacım bağırmak değildi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.