Jump to content

Camlar Kumandadan Açılıp Kapanmıyor (2011)

hvsvn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. 2011 mazda 3 aracımı geçen ay aldım. Aracın camları anahtarla kumandadan açılıp kapanıyor diye biliyordum. Kumanda düğmelerine uzun basıyorum ama olmuyor. Başaramadım velhasıl  :( Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. 2011 mazda 3 aracımı geçen ay aldım. Aracın camları anahtarla kumandadan açılıp kapanıyor diye biliyordum. Kumanda düğmelerine uzun basıyorum ama olmuyor. Başaramadım velhasıl  :( Yardımlarınızı bekliyorum.

Resmi sitesinde  sadece şoför tarafı camları  tek dokunuşta açılıyor diye yazıyorlar ..bunu neden yazmazlar ki insanları hayal kırıklığına uğratmaya bayılıyorlar sanki .. Sayın adminler bu konuyu ilgili yerlere taşısanızda  insanlar alırken hiç olmassa bilsinler  neyin ne olduğunu .. Arkadaşımız cam kapama düğmelerindeki ledlerin eksikliğinden hiç bahsetmedi daha ..onu da yazmadan ben söyliyeyim .. 

Kimisi bu işin çok basit olduğunu söylüyor ..Yazıldığı gibi forumda bu konu ile ilgili çok konu var .. kumandadan cam  diye aratın bayağı konu çıkacak karşınıza..Aracınız hayırlı olsun .. kapıya kumandaya bakmayın moraliniz bozulmasın .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşımın 2010 model mazda3'ünü kurcalayıp beğenip 2011 model mazda3 sahibi olan biri olarak camlar da dahil olmak üzere tüm donanım kırpmaları beni araçtan değil ama markadan soğuttu. Test ettiğimden daha yeni ama daha eksik bir araç satın aldım. "bu eksiklikler çok aman aman zor ve de maliyetli şeyler değil. İyi bir ustanın kolaylıkla yapabileceği şeyler" görüşüne de katılmıyorum. Istanbul içinde belli başlı servislerin tümüne sordum hepsi zor yapamayız dedi. Garantideki bir aracı da herhangi bir ustaya nasıl bırakırız? Çok iyi tanıdığınız bir ahbabınız vardır tamam ama benim yok mesela. Ayrıca yeni aldığım aracı eski modelle aynı seviyeye getirmek için neden uğraşmak ve harcama yapmak zorunda kalıyorum? Lütfen "araç çok zengin diğerlerinde bu da yok" falan demeyin. Tek bir gerçek var o da yeni model bir aracım var ama eski modele sahip olmayı tercih ederdim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tüh be, ilk ben yorum yazacaktım bu mesaja.

Sürpriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz diye :D :D

ama üstteki mesaja da uygun olmuş :)

2010 larda da var... :D

+1

:D :D

Hop dedik arabama çamur attırmam :D

+1

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tüh be, ilk ben yorum yazacaktım bu mesaja.

Sürpriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz diye :D :D

ama üstteki mesaja da uygun olmuş :)

+1

+1

valla bu özellik olmasa gider yaptırırdım ben :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
Guest Murat KIRBOĞA

Bence bu olayı mazda'ya şikayet dilekçesi gibi başvurup top yekün protesto edersek bir ilerleme kaydedebiliriz gibi geliyor,

belki de servislerde ücretsiz bu özellik eklenebilir

denemek lazım gibi geliyor bana

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...