Jump to content

Lpg Marka Ve Fiyat Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum

fatti3
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba.lpg taktırmaya karar verdim.mazda bayisine fikir almak için gittim.Aklimda BRC vardı fakat bayii Prins diye bir marka tavsiye ettiğini CX9'a bile bu markayı takdırdıklarını bildirdi.İlgili lpg ciye gittim.yağlama sistemiyle birlikte takacaklarını yoksa bujilerin kısa sürede yanacağını o yüzden yağlama sistemi olmadan takmadıklarını söyledi.Fiyatı sorduğumda ise 3000 TL peşin fiyat çıkardı.bu paraya göre 2 yılda ancak amorti edebileceğim.fiyat normal mi?  başka marka taktıran varsa memnun mu? bi yardım edin şu dostunuza? :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence cok pahalı ben gecen hafta romano taktırdım daha yenı oldugu ıcın tam olarak ne yaktıgını hesaplayamadım 1000 bakımından sonra duser dıyor usta bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence landirenzo yada teleflex taktır,teleflex 2100 tl ,landirenzo 1400-1550 arası değişiyor,ancak ustanın çok iyi olması şart.Kayseri olgun lpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben bu gün prins marka otogaz takılması için antalyada sanayiye bıraktım.normal

de fiyatı 2300 ama bizim arabalar için vave care diye yaglama sistemli ayreten bir sistem daha ilava ediyorlar bu da maliyeti 500 tl daha artırıyor,  ben 2950 tl ye 10 taksit anlaştım.yarında iakşam gibi teslim alcam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ins memnun kalırsınız.ben de antalyada lpg takıtrmayı düşünüyorum.geri dönüşleriniz önemli.tekrardan hayırlı olsun....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim.cuma akşamı arabamı teslim aldım.akdeniz sanayi sitesinde HBA otogaz sistemlerinde dönüşüm yapııdı,dönüşümü yapan İbrahim usta (aynı zamanda  patron  :)),gayet güzel işcilik çıkarmış kendisine burdan teşekkür ederim.ilk izlenimlerim,performasta gazda iken, benzinden hiç fark hissetmedim.ustam şehir içi ortalam 350 km yol yapacagımı söyledi bakalım inşallah dediği gibi olursa benim için süper olur.o zaman km de 250-260 tl demek, ha bu arada 40 lt lik bir tank takıldı ve 93 000 tl ye doldu(gaz lt si 2440).sonra ne kadar km yolyaptıgımı gene yazarım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ankara bayisi Başayar'da gas italy taktırdım .1250TL . Şuan 26.000 de araba , 19bin km yaptım LPG ile , hic bir sorun yok . Ne arıza lambası yanıyor , ne performans kaybı . Tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

lpg yi taktıracağınız yerde işçilik çok önemli.

en pahalı sistemide taktırsanız işçilik iyi olmazsa randıman alamazsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...