altaylim1914

Tank değişimi

Araçta aldığımdan beri büyük lpg tankından var koltuğun arkasına yapışık zaten çok geniş olmayan bagajda bide 38lik bas koyunca hiç yer kalmıyor.Ben bu tüpü simite çevirmek istiyorum.Bunun maliyeti kaça olur İzmir'de yaptırabileceğim yer bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Birde 2. bi konu daha açmamak için buradan sorayım yine bagajla ilgili bi sorun var bagajın plastik iç kaplamaları kırıldı dağıldı,bagajı nasıl toplatabilirim fiberglasmı olur,plastik mi döktürmek lazım nasıl yaptırabilirim bunu?Teşekkürler şimdiden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O fiber-plastik işleriyle Dündar Usta var, G.Emir'de, o ilgileniyordu, Japon Car Servis, aratırsanız ulaşım bilgilerini bulursunuz... Tank konusunda da yardımcı olur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim abi sağolasın yardımcı olduğun için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba,

Bende aracımın lpg tankını değiştirmeyi düşünüyorum. Simit tank ve silindir tank konusunda tereddüt yaşıyorum. aracım 323 sedan, hangi tankı takdırsam daha iyi olur, hem siimit hemde silindir tank kullanan arkadaşlar cevap verirlerse sevinrim.

Birde Gebze ve Tuzla çevresinde tavsiye edebileceğiniz LPG ustası varsa çok memnun olurum.

İyi formlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cevaplarınız için, teşekkür ediyorum. Simit tanka karar verdim. İyi bir ustalık yapan, yetkili servis arıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.