HASAN1982

Bagajın İçinde Macun Normal mi?

aracımın bagajında istetme ıle tampon arasında macun var camurluktan camurluga kadar normalmı bu ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sarımtırak bır macun ama ustten hafıf aracın boyası var..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba, 3 Aylık bi Mazda 3 sahibiyim, bu gün arabanın bagajında stepnenin olduğu yerin köşeden köşeye silikonlanmış olduğunu farkettim. Cok amatörce cekilmiş gözüküyor.Araba daha 3500 kilometrede ve ben daha yeni farkettim acaba Mazda 3 sahiplerinden böyle bir olayla karşılaşan varmı ? Yarın fotoğraflarınıda çekicem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bagaj aydınlatmasını led'e çevirirken çok kurcaladım oraları ama hiç böyle bir şey fark etmemiştim, yarın bir daha bakayım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim de arabada bagaj kapağı yamuk duruyodu..mazda iletişim ile bağkantıya geçtim...motor,şasi vb. numarayı istediler ilgileneceklermiş...servise daha uğramadım ama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunlar fabrikasyon macun bilginize

Ama bu kadar kötü mü sürülüyor bu macun başka model bu sınıf arabalarada baktım böyle birşey yoktu bayramdan sonra aldığım yere gidip diğer mazdalarada bakıcam, servisede göstericem. Acaba Japonyadan gelirken, gemiden indirilirken birşeymi oldu onu merak ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.