tepsi

323F GT Motoru Lazım

arkadaşlar acil olarak 323 f GT motoru bulmam lazım bildiğim kadarıyla benim 93 model 323 hb  ime uyuyor motoru ve arada 50 hp kadar güç farkı var bide enjektörlü diye biliyorum nereden bulabilirim bu motoru bilgisi olan var mı komple motoru alıcam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biliyorum kardeşim saol bide bildiğin sağlam bi hurdacı var mı telefonunu verebileceğin ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen bir sor ben konu açmıştım birader irana gıdecegım dıye sana yardımcı olabılırım burda sor fıyat al yada bulamazsan soyle getırım saa gelırken komple motor şanzımanda olur ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

motordan önce şanzıman derdine düş bence  :tey:

iyi bir şanzıman bulursan motorun değiştirmek yerine modifiye edersen daha ucuza gelir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aradan geçen 1 yıl 9 ay 7 günde bir şeyler olmuştur heralde :)

Konu sahibi yaklaşık olarak 3 hafta önce foruma girmiş...

8:)

Neyse !!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servisde sandik motor aksesuarlar haric 10.500 tl

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sandık motor, fındık motor p.. kasa, yumurta kasa vs... biz nasıl bir milletiz ya.. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sandık motor, fındık motor p.. kasa, yumurta kasa vs... biz nasıl bir milletiz ya.. :D

:2funny:

Sandık kadar motorun olacağına, fındık kadar turbon olsun...

Bak nasıl milletiz...  :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ahtapot janti unutmayalim ;-)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.