HASAN1982

Mazda'mı Satıyorum Mazda3 Dynamıc 2005 Sedefli Kırmızı

2005 107000 kmde  mazda3 sedefli kırmızı aracta bagaj kapağı boyalı .bakımları yenı yapıldı frenler amartısor vs ..arac ızmır aracıdır .ılgılenne arkadaşlar mesaj atabılırler.  fiyat:26000 %7Boption%7D

Edit: Bu forumda imla kurallarına önem verilir, son olarak düzeltiyorum, bundan sonra konularınız doğrudan silinir...

post-6561-14169528481_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi satışlar.

Ama bir ilan linki varsa buraya koyabilirsin.

Çünkü, fiyatını belirtmemişsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

boya ölçümü yaptırdım  sıkıntı yokmuş ılk etapta öyle söylenmişti şimdi düzelttim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kararsızlık Zor Şeydir İnsanı Olmadık Durumlara Düşürür

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

elımde expertız raporu var dıyorum daha  ne yapabılırım anlamadım eskı ılna takılmayın alıcak adam zaten en ınce ayrıntısına kadar baktırıyor servıse bende servısten rapor aldım zaten sıkıntı yok fazla taklılmayın ustunde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın hangi rengi doğru anlamadım, parlak olanmı soluk olanmı ?  son bir fiyat söylesenn  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O donemde mat olan renk yoktu abi, sedeflidir ;)

Edit : Verilen linkteki ilan kalktığından ve yeterli süre geçtiğinden konu kilitlenmiştir. Güncellenmesi istendiğinde tekrar aktif hale getirilecektir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.