Jump to content

Lantisçiler Yorumlarınızı Bekliyorum

emreozkaya
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

slm arkadaşlar 12 yıldır kullandığım sedanımı satmaya karar verdim ve lantis almayı düşünüyorum.lantisin + ve - yönlerini paylaşırmısınız şimdiden teşekkürler...

Edit: Başlıkta tamamı büyük kelimeler kullanmayınız. Bknz forum kuralları

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lantis genelde 1.8 Motor Hacmi ile gelmiş olup nadirde olsa 1.6 larıda vardır.

1.8 lantis doch motoru üstten çif egzantrikli oldukça seri ve güçlü bir motordur. 114 düz değimle 115 beygir gücü verir 162nM tork la 0-100 aralığı 9.7 sn olan, 323 serisi kullandığınız için oturuş pozisyonunda sıkıntı çekmeyeceksiniz aeordinamik yapı gayet iyi olan spor araç sürdüğünüzü hissedecebileceğiniz ender güzellikte bir araçtır. Sorun konusuna gelince bu aracın tabii ki bakımlı olmasına bağlı lakin aldıktan sonra, ustası olmayan bu araçtan anlamayan insanlar aracı götürmeyerek olası sorunlardan direk kurtulacaksınız bu araçtan anlayan ustalar bir elin parmağını geçmeyebiliyor yeri geldiğinde...

Benzinli kullanımda kendinizi tutamadan basacağınız için üzebilir. Lpg ile kullanımda ekonomik olacak cebinizi yormayacaktır. vergisi de yıl itibari ile uygun olacaktır. Abs klima sunroof airbag gibi donanımları içeren modelleri gelmiştir, mümkünse donanımlı almakta fayda var.

Not: forumda bir çok konu mevcut lantis diye aratırsanız eminim umduğunuzdan fazlasını bulacaksınızdır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaklaşk 5 aydır lantis sahibiyim

performans olrak benzindeyken şehiriçinde şahane.kalkışlarda çok bmw,passat tokatladım

tabi ona göre yakıtı çok fazla.şu an lpgde şehir içi 280-290 kuruş yakıyor.benzinide ona göre hesap et artık

modifiyeye çok uygun bir araç.daha adını ve tipini ilk defa gören insanlarla karşılaştım.genel olrak beğeniyorlar ve fiyatını söyleyince çok şaşırıyolar

istanbul ve ankarada parça sıkıntısı çekme ihtimali yok

ama diğer araçlara göre parçalar %50 ye kadar daha pahalı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ayrıca temiz bi lantis sahibi sanayinin yolunu unutur.Tüm bakışları üzerinde toplaması cabası.Satamazsın diyenlere aldırma ,geçen hafta bir günlüğüne satılık yazısı astım 9 saatte 58 tane telefon aldım ve aslında satma düşüncem yoktu  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...