Jump to content

Mazda 3 Aksesuarlar İçin Aldığım Fiyatlar Nasıl????

frknsrc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

umarım konuyu doğru bir yerde açmışımdır.

Aracımın siparişini verdik 1.6 dizel 115 bg touring siyah. Aracınız bayramda elinizde olucak dediler ama aklıma takılan sorular var.

Aksesuarlar için fazlamı fiyat ödüyorum ve daha uzuza başka bir yerden temin etsem daha mı iyi olur?Açıkcası servis güvencesi olduğundan servisi tercih edicem.

Aksesuarları ve fiyatlarını aşağı yazıyorum görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

cyclone navigasyonlu müzik sistemi - 1700 tl (tv-geri dönüş kamerası dahil)

film - 400 tl

vites topuzu - 180 tl

led gündüz farı - 270 tl

hoperlör çerçevesi - 180 tl

pedal seti - 330 tl

sis xenon - 300 tl

egzoz ucu - 139 tl

xenon farı ve cruises control sistemini hediye edicekler.

görüşlerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracımın siparişini verdik 1.6 dizel 115 bg touring siyah. Aracınız bayramda elinizde olucak dediler ama aklıma takılan sorular var.

Aksesuarlar için fazlamı fiyat ödüyorum ve daha uzuza başka bir yerden temin etsem daha mı iyi olur?Açıkcası servis güvencesi olduğundan servisi tercih edicem.

Aksesuarları ve fiyatlarını aşağı yazıyorum görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

film - 400 tl

vites topuzu - 180 tl

led gündüz farı - 270 tl

pedal seti - 330 tl

sis xenon - 300 tl

egzoz ucu - 139 tl

film dışarıda 250-300 tl arasında yaptırılabilir,

vites topuzuna bişe diyemicen gereksiz bence 180 tl vermek,

led gündüz farı çok pahalı ebaydan getirip kendiniz taktırtabilirsiniz,

pedal seti çok pahalı ama yine siz bilirsiniz,

egzos ucu ise gerçekten pahalı 60 liralık şeye sırf üstünde mazda yazıyor diye 139 lira vermek mantıksız...

yine de hayırlı olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

film dışarıda 250-300 tl arasında yaptırılabilir,

vites topuzuna bişe diyemicen gereksiz bence 180 tl vermek,

led gündüz farı çok pahalı ebaydan getirip kendiniz taktırtabilirsiniz,

pedal seti çok pahalı ama yine siz bilirsiniz,

egzos ucu ise gerçekten pahalı 60 liralık şeye sırf üstünde mazda yazıyor diye 139 lira vermek mantıksız...

yine de hayırlı olsun..

film'e servis garanti veri renk açılımı olmayacak diye yoksa bende dışarda taktırmayı planlıyordum.egzoz ucunuda bi arkadaşım aldı ve paslandı bunun için ama diğerlerin ewet oları bende çok düşünüyorum led'i netden alacaktım ama bi kargo olayı beni korkutuyo iki babam netden alışverişe karşı yine araştırıcam.yorum için çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Egzos ucu normal fiyat. Piyasada elbette daha ucuzları var, ama başka biri deneyip memnun kalmadıkça riske girmiş oluyorsunuz. Orjinali ise bende mevcut, 2 yıldır herhangi bir solma, soyulma olmadı. İçiniz rahat olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın ınsallah... Aksesuarlarla alakalı olarak:

fılmı ben sonaxtan yaptırmıstım ön cam dahıl 500 tl, servıste takılacak fılmı ona göre kıyaslarsınız.

Vıtes topuzu servıste takılanı bılmıyorum ama ınternette buldugum bır topuz vardı gayet basarılı ve sık bır urün eve gıdınce paylasırım lınkını.

Hoparlör çerçevesinin fıyatı genelde servıslerde aynıydı bu cıvarda dıye hatırlıyorum...

Pedal setı ıcın bu fıyat fazla bence ebayde daha güzel ve daha uygun fıyata bır ürün var benım aldıgım onu tavsıye ederım.

Egzoz ucu ıcınde aynı sekılde bu fıyat fazla, servısten taktırdıgım yan sanayı mazda logolu uç 50 tl cıvarıydı...

Xenon sis farı ıcın 300 tl fazla 150 tlye alacagınız sıs farından cok da farkı yok.

Yanı bence sıze hedıye olarak söyledıklerı c.c. ve xenon kısa farların ücretını almışlar zaten... Ama benım aksesuarlarım orjınal olsun servısten olsun dersenız sız bılırsınız...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben Mart ayında LLumar da 250 TL ye yaptırdım. Buna önceki film sökme de dahil idi.

söktürme nedeniniz neydi?

Egzos ucu normal fiyat. Piyasada elbette daha ucuzları var, ama başka biri deneyip memnun kalmadıkça riske girmiş oluyorsunuz. Orjinali ise bende mevcut, 2 yıldır herhangi bir solma, soyulma olmadı. İçiniz rahat olsun.

bu konuda bende sizin gibi güşünüyorum nede olsa garantisi var.

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın ınsallah... Aksesuarlarla alakalı olarak:

fılmı ben sonaxtan yaptırmıstım ön cam dahıl 500 tl, servıste takılacak fılmı ona göre kıyaslarsınız.

Vıtes topuzu servıste takılanı bılmıyorum ama ınternette buldugum bır topuz vardı gayet basarılı ve sık bır urün eve gıdınce paylasırım lınkını.

Hoparlör çerçevesinin fıyatı genelde servıslerde aynıydı bu cıvarda dıye hatırlıyorum...

Pedal setı ıcın bu fıyat fazla bence ebayde daha güzel ve daha uygun fıyata bır ürün var benım aldıgım onu tavsıye ederım.

Egzoz ucu ıcınde aynı sekılde bu fıyat fazla, servısten taktırdıgım yan sanayı mazda logolu uç 50 tl cıvarıydı...

Xenon sis farı ıcın 300 tl fazla 150 tlye alacagınız sıs farından cok da farkı yok.

Yanı bence sıze hedıye olarak söyledıklerı c.c. ve xenon kısa farların ücretını almışlar zaten... Ama benım aksesuarlarım orjınal olsun servısten olsun dersenız sız bılırsınız...

ön cama film bende istedim hatta lazerlileri var sanırım onu yaptırıcaktım ama polislerle uğraşmak istemedim bu konuda bilginiz varsa paylaşırmısınız lütfen.

sorun çıkıyomu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Filmlerle alakalı polisiye bir problem şimdilik çıkmadı çok şükür inşallah ileride de çıkmaz... (Solma ve sökme garantili)

Egzoz ucu kdv hariç 40.70 tl, şöyle bişey

fotoraf1660.th.jpg

Vites topuzu 69 euro;

713_0.jpg

http://www.innovativcar-tech.de/product_info.php?info=p713_3CW33.html

Pedal seti 63 dolar;

89-3.jpg

http://kolayurl.com/5pd

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Gündüz farı ne oluyor anlamadım ?? ..  kısa farklar xenon ok ..uzunlar halojen ok .. geriye park lambaları kalıyor  o da iki adet led  lamba  mıdır ?? Yoksa tamponda sislerin altında kalan oyuğa sıralı led mi yapılacak. Eğer sadece  iki adet led lamba diyorsak  çok pahalıya gelmiş  zaten xenonunda fiyatını almışlar oluyor.

Ben aracı alırken filmi egzoz ucunu hediye etmişlerdi. Filmler amerikan 1 numara . . egzoz yuvarlak logosuz ..

Kolon kenarına alüminyum yerine iç kol kaplamalarına, alüminyum gibi orjinal plastik kaplama alsaydınız daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

4 kol için orjinal parça 200 tl civarında birşeydi.

cruz control  dizel düz viteste olmuyor diye biliyordum.

Kolon bose olmadığı için ve altta kaldığı için kaplamayı şahsen gereksiz görüyorum. Yine de sizin zevkiniz hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

film - 400 tl

vites topuzu - 180 tl

led gündüz farı - 270 tl

pedal seti - 330 tl

sis xenon - 300 tl

egzoz ucu - 139 tl

pedal seti - 330 tl

Bu ürünler Mazda'nın kendi orjinal aksesuarları ise ve pedal setine ayak dayama da dahil ise normal fiyatı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Led gündüz farları için 270 TL çok. Gerçi uygulamasını yapmak zor mudur onu bilemem.

valla abi verdiğim paraya hiç acımıyorum gündüz gece süper duruyor hele geceleyin böyle kaldırım a dik parketdiğin kafe park vs. de kedi gözleriyle beraber açıyorum ve tekrardan aşık oluyorum süper duruyo bir ara resimde eklerim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu fiyatlarin yarisina disarda en kalitelilerini yaptirirsin bence cok gereksiz.can filminin isciligi 40-50 lira zaten cam filmide ole ahim sahim pahali bisey degil.egzoz ucunu ben 2egzozu 55tlye aldim paslanmaz krom paslanirsa getr dedi cok asiri fiyatlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

orginali farklı abi gidip baktım sizinkiler alt tarafa doğru kesiliyo bizim ki yana birde babamla ben biraz fazla orginalciyiz karaşimşekime de  bir kere yapalım tam olsun dedik yoksa haklısın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen bilirsin ama dışarda daha kalitelisini bile bulabilirsin dediğin fiyatın yarısına bence sanayiye gidip bir fiyat al bak gör karşılaştır sonra karar ver

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...