Shanus

Cam Rüzgarlığı

Bu konuda 59 ileti var

Merhaba arkadaşlar,

Forumda çok yerde konusu geçti ancak bu bölümde yeni konu açarak  konu başlığı aksesuarın  iyisini  ve marka-tip  bilgisini öğrenmek istedim. Bilgi vereceklere şimdiden teşekkürler.

Selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2010 ve sonrası için piyasada mügen tarzsı cam rüzgarlıkları bulunmakta, 2003- ve 2008 arası araçlara megan 2 nin cam rüzgarlıkları uymakta, ben bu şekilde cözdüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her iki şekilde gayet şık, tavsiye ederim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2010 ve sonrası için piyasada mügen tarzsı cam rüzgarlıkları bulunmakta, 2003- ve 2008 arası araçlara megan 2 nin cam rüzgarlıkları uymakta, ben bu şekilde cözdüm.

megane 2 cam rüzgarlıkları mazda 3 'e tam uyum sağlıyormu ki gerçekten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

megane 2 cam rüzgarlıkları mazda 3 'e tam uyum sağlıyormu ki gerçekten.

bu bilgiyi teyit edebilecek birisi var mıdır?megane 2 de istediğim tarz cam rüzgarlığı bulma şansım artıyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu bilgiyi teyit edebilecek birisi var mıdır?megane 2 de istediğim tarz cam rüzgarlığı bulma şansım artıyor..

En sağlıklısı denemek olacaktır. Veya paylaşan arkadaşı beklemek lazım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2006 lara megan 2 cam rüzgarlığını deneyen oldumu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ankarada karlık yaptırmak istiyorum ama aslında bende yapabilirim. plastiğini bulursam sağlam çift taraflı ban ile rahat yaparım diye düşünüyorum... ayrıca benim araç direksiz olduğundan biraz geniş almak  gerekecek karlığı. bir videoda görmüştüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sonunda bu problemi cozdum eski kasacilar dikkat.!

Megan2 onler icin tam uyumlu bu dogru ama arkalar icin bir turlu  bulunamayan cam ruzgarligi aslinda pekde uzakta cikmadi

Onler icin megan iki arkalar icin eski kasa honda civic denedim hos durdu en kisa zamanda foto paylasirim not ruzgarliklar mugen tip  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 2010-12-13 sedan cam rüzgarlığı takmış olan var mı ? resim paylaşabilir mi? nasıl duruyor merak ediyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sonunda bu problemi cozdum eski kasacilar dikkat.!

Megan2 onler icin tam uyumlu bu dogru ama arkalar icin bir turlu  bulunamayan cam ruzgarligi aslinda pekde uzakta cikmadi

Onler icin megan iki arkalar icin eski kasa honda civic denedim hos durdu en kisa zamanda foto paylasirim not ruzgarliklar mugen tip  :tey:

2006 m3 için; ön camlar için megan 2 taktırdım bende güzel oldu arkaları bir türlü bulamıyorum. civic rüzgarlığına ait resimleri paylaşırsan sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 323 hb 1991 için hangi markanınki uyar alan var mı daha önce?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yapıştırma olanları tavsiye etmiyorum Yakup... Zamanla yolda aracı yalnız bırakabiliyorlar... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2e7usudy.jpgeqamezap.jpg  bu benim aracın resimleri ürünü eliftuning.com dan aldım yaklaşık 1 sene oldu gayet kaliteli sanırım eski kasa için uygun model de var

Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayrıca yapıştırmalı modeldir ve gayet sağlam 3m kullanılmış hiçbir şekilde yapıştırmalarda sorun çıkmadı yeterki bantların markası iyi olsun , eğerki bantlar kötüyse yapı marketlerde 3m veya kaliteli markaların metrajlı bantları satılıyor üzerindeki bantları onlarlada değiştirebilirsiniz :)

Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğraf aldatıcı olabilir , çok açıksa üstünden film çekersin :)

Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yakup sen kendini feda et, olursa bende ederim... :)

Fotoğraftakiler geçmeli gibi geldi bana, rengi önemli değil, önemli olan işlevi... :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.