Jump to content

Cam Rüzgarlığı

Shanus
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Forumda çok yerde konusu geçti ancak bu bölümde yeni konu açarak  konu başlığı aksesuarın  iyisini  ve marka-tip  bilgisini öğrenmek istedim. Bilgi vereceklere şimdiden teşekkürler.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

2010 ve sonrası için piyasada mügen tarzsı cam rüzgarlıkları bulunmakta, 2003- ve 2008 arası araçlara megan 2 nin cam rüzgarlıkları uymakta, ben bu şekilde cözdüm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

2010 ve sonrası için piyasada mügen tarzsı cam rüzgarlıkları bulunmakta, 2003- ve 2008 arası araçlara megan 2 nin cam rüzgarlıkları uymakta, ben bu şekilde cözdüm.

megane 2 cam rüzgarlıkları mazda 3 'e tam uyum sağlıyormu ki gerçekten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

megane 2 cam rüzgarlıkları mazda 3 'e tam uyum sağlıyormu ki gerçekten.

bu bilgiyi teyit edebilecek birisi var mıdır?megane 2 de istediğim tarz cam rüzgarlığı bulma şansım artıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu bilgiyi teyit edebilecek birisi var mıdır?megane 2 de istediğim tarz cam rüzgarlığı bulma şansım artıyor..

En sağlıklısı denemek olacaktır. Veya paylaşan arkadaşı beklemek lazım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

ankarada karlık yaptırmak istiyorum ama aslında bende yapabilirim. plastiğini bulursam sağlam çift taraflı ban ile rahat yaparım diye düşünüyorum... ayrıca benim araç direksiz olduğundan biraz geniş almak  gerekecek karlığı. bir videoda görmüştüm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Sonunda bu problemi cozdum eski kasacilar dikkat.!

Megan2 onler icin tam uyumlu bu dogru ama arkalar icin bir turlu  bulunamayan cam ruzgarligi aslinda pekde uzakta cikmadi

Onler icin megan iki arkalar icin eski kasa honda civic denedim hos durdu en kisa zamanda foto paylasirim not ruzgarliklar mugen tip  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

arkadaşlar 2010-12-13 sedan cam rüzgarlığı takmış olan var mı ? resim paylaşabilir mi? nasıl duruyor merak ediyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Sonunda bu problemi cozdum eski kasacilar dikkat.!

Megan2 onler icin tam uyumlu bu dogru ama arkalar icin bir turlu  bulunamayan cam ruzgarligi aslinda pekde uzakta cikmadi

Onler icin megan iki arkalar icin eski kasa honda civic denedim hos durdu en kisa zamanda foto paylasirim not ruzgarliklar mugen tip  :tey:

2006 m3 için; ön camlar için megan 2 taktırdım bende güzel oldu arkaları bir türlü bulamıyorum. civic rüzgarlığına ait resimleri paylaşırsan sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

2e7usudy.jpgeqamezap.jpg  bu benim aracın resimleri ürünü eliftuning.com dan aldım yaklaşık 1 sene oldu gayet kaliteli sanırım eski kasa için uygun model de var

Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ayrıca yapıştırmalı modeldir ve gayet sağlam 3m kullanılmış hiçbir şekilde yapıştırmalarda sorun çıkmadı yeterki bantların markası iyi olsun , eğerki bantlar kötüyse yapı marketlerde 3m veya kaliteli markaların metrajlı bantları satılıyor üzerindeki bantları onlarlada değiştirebilirsiniz :)

Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...