Jump to content

Deri Direksiyonda Soyulmalar Oluştu

osmandurmus
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ostimde 21.cadede modacar var orada gördüm yaptıranları. el yordamıyla yaptıklarını söylediler ama bir sürü yer var aslında araba aksesuarı takan/satan yerlerde.

Tesekkurler, gidip bende yerinde goreyim ozaman

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

2010 hb var bende daha bir yaşına gelmeden direksiyon soyulmaya başladı garantiye başvurdum kullanıcı hatası dediler. 2 ay önce servisi araya sokmadan kendim mazdayı aradım. yaklaşık 1 aylık bir uğraş sonunda değiştirdiler. soyulma olayı kullanıcı hatası olduğuna inanmıyorum. sizde mazdayı arayarak uğraşın değiştiriyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2010 hb var bende daha bir yaşına gelmeden direksiyon soyulmaya başladı garantiye başvurdum kullanıcı hatası dediler. 2 ay önce servisi araya sokmadan kendim mazdayı aradım. yaklaşık 1 aylık bir uğraş sonunda değiştirdiler. soyulma olayı kullanıcı hatası olduğuna inanmıyorum. sizde mazdayı arayarak uğraşın değiştiriyorlar

Mazda Türkiye adına çok güzel hareketler bunlar. Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Servise bende diyeyim dedim yeni yeni başladı soyulmalar dikkat edince görünüyor. Oralı bile olmadı dinlemedi bile kullanıcıdan kaynaklanıyor garanti dışı dedi kestirip attı

Yarın gideyim bi daha diyeyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 aylık bir uğraş fazla müşteri memnuniyeti olmuyor ama

1 ay uğraşıp sonuç alamama durumuda olabilirdi dikkatinizi çekerim. Bence toplum olarak bazen unuttuğumuz şeyi yapmalısınız. Şükretmek bunada şükür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benım vites topuzu ve dıreksıyonda benzer deformasyon oldu. araç henuz ortalama 7-8 aylık iken vites topuzunun fotoları cekılıp fırmaya gönderiildi red cevabı geldi. maksimum 6 ay deformasyon değişimi yapılıyormus. vitesi ve direksiyonu tutmadan sürebilen varsa buyursun. insanız kardeşim terliyoruz. ama aracım su an 40 binde daha deterjan veya kimyasal bir madde ile silinmişliği yoktur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende ilk bakışta görülecek deformasyon yoktu, eğilince dikkatli bakınca görülüyordu. Servisdeki arkadaş belki ama pek fazla değil bence garantiyi başka şeylerde kullanalım dedi. uğraşılırsa bir şey olura getirdi ama uğraşmaya değmez dedi. vazgeçtik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

çok canımı sıkmaya başladı bu direksiyon ve vites topuzu olayı..açıkcası mazdalardaki iç mekan kalitesi biraz ortalamanın altında.temennimiz yeni kasada bunların iyileştirilmesi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende mazda3 üme direksiyon kılıfı taktırmıştım..ayrıca vites topuzunda hafiften soyulmalar başlayınca elimi sadece vites değiştirirken topuza dokunmaya başlamıştım >:(

2009 yeni kasaydı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Yav nereye yazacağımı bilemedim ama içimi dökmem lazım. Yeni mazda 3 lerdeki iç malzeme kalitesi maalesef kötü. Hangi araç ile kıyaslıyorum? Bundan önceki aracım 2009 mazda 3 tü. Ondaki malzeme kalitesi şu ankinde kesinlikle yok. Özellikle Kapı üzeri malzemeler rezalet. tutamaklar, cam açma düğmelerinin bulunduğu bölüm.... Daha sert bir plastik yok muydu diye merak ediyorum. Birde donanım olayını çözebilmiş değilim. herkes tutturmuş çok donanım çok arıza. Arkadaş amerikadaki donanımlı araçlar için geçerli değil mi bu? Bi bize mi yani? 2010 model mazda 3 e bakıyosun cam açma düğme ışıkları yanıyor 2012 ye bakıyosun sadece şoförünki... :P neymiş içerde çok ışık olursa dışarıyı görmek zorlaşırmış bırak Allahını seversen. Mazda anladığım kadarıyla Gram Stratejisini  Türkiye için Ekonomi Stratejisi olarak yenilemiş... Ama seviyoruz işte napalım bi içimi dökeyim dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

arkadaşlar bende aynı sorundan müzdaribim müşteri hizmetlerini aradım anlattım durumu (daha önce mazda damla servisinde resimleri çekilmişti mazdaya gönderilmişti red cevabı geldi demişlerdi) bu sefer merkezden damla yı aramışlar sanırım fırçalamışlar servisi kadıncağız getirin aracınızı servis kaydı açalım değiştirelim vites kolunu ve direksiyonu diyorlar bakalım ne olacak cumartesi gideceğim servise sonucu bildiririm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

evet arkadaşlar istediğim sonuca ulaştım damladan aradılar ve mazda merkezin onayı verdiğini parçaların en geç perşembe günü geleceğini ve değiştireceklerini söyledir sizde müracaat edin değiştiriyolar parçaları

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet arkadaşlar istediğim sonuca ulaştım damladan aradılar ve mazda merkezin onayı verdiğini parçaların en geç perşembe günü geleceğini ve değiştireceklerini söyledir sizde müracaat edin değiştiriyolar parçaları

Ugrasmak lazim demekki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar benim anlamadığım olay şu ben aracımı alıp ilk servise müracaat ettiğimde ret cevabı verdiler (o zaman garantisinin dolmasına henüz1.5 yıl vardı ) sonrasında ise m.h yi arayıp direk merkezle muhatap oldum bu sefer ve 1 hafta içinde sorunum çözüldü değişimi yaptılar acaba servise gittiğimde resimleri çekip göndermedilermi diye düşünüyorum çünkü şimdi itiraz etmedilerse eğer o zaman neden ettiler hatta bunu servis müdürünede sordum sadece sustu birşey diyemedi, sizde sorununuzu direk 4444693 ü arayarak bildirin kesin dönüş yapıyolar. Ki benim garantimin bitmesine 1 hafta kaldı ve sorun etmediler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

benim aracın garanti süresi iki ay önce bitti. Bende telefon açarak kayıt oluşturdum. servise gidip resim çektirecem. bakalım ne olacak. daha önce kullanıcı hatası demişlerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Benim aracın direksiyonunun fotosunu çekeyimde kendi araçlarınızdaki ne şükredin.Aracı aldığım adamın elleri zımpara gibiydi sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim aracın direksiyonunun fotosunu çekeyimde kendi araçlarınızdaki ne şükredin.Aracı aldığım adamın elleri zımpara gibiydi sanırım.

Aracının eski sahibi Norveçli bir balıkçıydı galiba ??

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...