Jump to content

Mazda 3 Aks Boşluğu

Guest wolcancan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

sert kalkıslarda ve anı frenlerde sol ön taraftan tak dıye bır ses gelıyor aks dıye dusunuyorum cunku elımle yokladım bosluk var. bu bana sıkıntı cıkarır mı? veya bunun tamiri nasıl olur bu işi ankara da en iyi kim yapar. yardımlarınızı beklıyorum arkadaslar.

Edit: Başlık imlası

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

salıncağı değiştirin. benim konuyla ilgili görmüşlüklerim var. orjinal pahalı gelirse yan sanayi alt salıncak satılıyor. alt salıncaktaki rotil de boşluk varsa ihmal etmeyin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda başayer ankara alt salıncak 490tl+ işçilik  votto marka aldım 107tl+60 lira işçilik..salıncak degıstıkten sora rota da gırmek lazım dımı?

ee tabi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ben de bugün o seslerden dolayı bir ustaya gösterdim aracı. Sağ aks orta kulağında boşluk olduğunu söyledi. Kış aylarında fazla kullanılmayacak araç. Bu durum sıkıntı yaratır mı arkadaşlar? Fiyat olarak özellikle Okko hemşerimden bilgi bekliyorum. Saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağ aks orta taşıyıcıdan ses geliyorsa ne denli boşluk var bakmak lazım. ya aks taşıyıcı değişmeli (350TL civarı) yada sadece bilyası (20TL civarı). ihmal etmeyin aks langırt diye çıkarsa toplam masraf 1800-2000TL yi buluyor. daha bu hafta yaşanmış benzer bir durum var. yaptırana kadar sert kalkış ve geri giderken ileri çekme, ileri giderken geri çekmekten kaçının...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servis sadece bilyayı değiştirmekten kaçınır, tek bilya satılmıyor, piyasadan temin etmek gerekli. taşıyıcı değiştirmek isterler... istersen yarın mail at, bilyanın speclerini göndereyim, piayasadan temin edip değiştirsinler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bak bu mükemmel olur işte hemşerim. Ama hangisinin değişeceğini nasıl bileceğiz orası zor? Olmazsa ben yarın Silivri sanayisine gideyim orada işinin ehli bir usta bulabilirsem bir daha baksın. Bende telefonun olsaydı direk ustayla konuştururdum seni. Benimki 5057873332. Olmadı parçayı direk sen gönderirsin. Tabi iş burada o işi yapacak usta bulmakta. Yarın okul çıkışı bakayım bir. Eğer müsait olursan numaranı gönder bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yetkili servislerde (Sende) tek bilya satılmıyor ise ve bana tek bilya lazım olursa piyasadan nasıl temin ederiz işte orası çok zor. Bilyanın specleri nedir bu arada hemşerim? Pek anlayamıyorum bu tür terimleri.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

taşıyıcının bilyasına baktırın. eğer o bozuksa, beni arayın, bilyanın ne olması gerektiğini bildireyim. bilya satan bir yere söylerseniz kısa zamanda temin ederler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün Silivri sanayisindeydim hemşerim ve tahmin ettiğim gibi anlayan usta yok bizim araçlardan. Tavsiye üzerine bir ustaya gittim ve anlamamakla beraber önemli bir durum olmadığını söyledi. İstanbul taraflarına gittiğimde işinin ehli bir ustaya veya yetkili servise gösterip akabinde seninle bilgi alış verişinde bulunacağım.

Bu arada bugün gittiğim usta sol arka z rotun kırılmış olduğunu gördü. Focusunkiyle aynıymış. Gitti bir parçacıdan buldu getirdi.(25 TL) Taktı. Sorun halloldu.

Bilgi, görüş ve paylaşımların için çok sağol hemşerim. Saglıcakla...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...