sedatp

2006 Mazda 6 Facelift Tiptronik

57477951 sahibinden com ilan numarası. 1-2 saate yayınlarlar henüz yeni girdim ilanı onay aşamasında. Açılamalar orada arkadaşlar bir daha yazmayayaım şimdi buraya. küçük dizel araba alacağım heralde tam karar veremedim önce satılsında malum mazda. Önce LPG taktırmayı düşünüyordum sonra vazgeçtim satmaya karar verdim. Forumdan arkadaşlarla pazarlık yaparız...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arabanız duruyormu sahibinden.com sorun var fiyat ne yazarmısınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araç duruyor. 36 yazmıştım pazarlıksız ama forumdan biri ilgilenirse pazarlık yaparız.... araç istanbulda istediğiniz zaman buluşabiliriz. arabanın büyük kazası yok muhtelif zamanlarda 2 tane kazası var iki parça boya var. tüm bakımları yetkili serviste yapıldı tüm ağır bakımları da yetkili serviste yapıldı (evo) sorgulatılabilir. 6-7 ay önce sonaxtan komple premium uygulama yaptırmıştım...

Edit : Verilen linkteki ilan kalktığından ve yeterli süre geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.