cyilmaz78

İzmir'de Servis!

arkadaşlar merhaba

şu an izmirdeyim yetkili servisçi arkadaş var mı aramızda??? ACİL!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayır, maalesef İzmir yetkili ve özel servislerinden aktif arkadaşımız yok, sorun nedir, İzmir'in neresindesiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

elazığda yaptıramadığım ufak tefek işlerim var onları halletmem gerek yedek parça da gerekiyor bayram sonu dönecem o yüzden acil diye yazdım... park sensörü sağ köşedeki parçası mesela...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İzmir'in neresindesiniz arkadaşım? En yakın yetkili veya özel servisi söylemek için soruyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

izmir merkez... iki servis var dediler biri gaziemir tarafı biri çiğli tarafı.. yarın gaziemir tarafına gidicem bakalım ilgilenecekler mi... benım 2010 temmuz 27 de alındı araba vites topuzu soyuluyor garantiden isteteceğim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İzmir'in neresindesiniz arkadaşım? En yakın yetkili veya özel servisi söylemek için soruyorum...

yazdım abi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni var gaziemirde, bir uğrayın... yardımcı olacaklarını sanırım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece vites topuzu içinse yetkili servis olarak yeni gaziemir daha yakın, yok başka bir sorun varsa Bornovada Ferser Özel servis var...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gittiniz mi bilmiyorum ama gidecekseniz mesafe fazla da olsa gaziemir'de ki yeni'ye gidin zira karşıyaka'da ki volcar sizi kanser edebilir...  :sopa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.