Jump to content

Dinlendirilmiş Benzin

erhan83
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bugün bursa yalova yolunda özdilek avmnin yanındaki petrol ofisi istasyonunda dinlendirilmiş benzin bulunur yazılı bir afiş vardı.. fiyatı 95 oktana göre 3kr fazlaymış.. dinlendirilmiş benzinin ne farkı varki tercih sebebimiz olsun?? bilgisi olan??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün bursa yalova yolunda özdilek avmnin yanındaki petrol ofisi istasyonunda dinlendirilmiş benzin bulunur yazılı bir afiş vardı.. fiyatı 95 oktana göre 3kr fazlaymış.. dinlendirilmiş benzinin ne farkı varki tercih sebebimiz olsun?? bilgisi olan??

Zamanında Trabzon'da yeni gelmiş benzini vermezlerdi en az 12 saat dinlenmesi gerekir derlerdi. Sebebini hatırlayamadım ama :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim bildiğim kadarıyla depodaki ve tanerdeki benzine karışan toz,tortu vb. malzemeler bekledikçe (dinlenince) dibe çöküyor ve bu pislikleri kuzoom larımızın depolarına doldurmuyoruz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim bildiğim kadarıyla depodaki ve tanerdeki benzine karışan toz,tortu vb. malzemeler bekledikçe (dinlenince) dibe çöküyor ve bu pislikleri kuzoom larımızın depolarına doldurmuyoruz...

Ben de benzer birşey hatırlıyorum... Ama en nihayetinde o depoya tozlar hep çöküp durursa ne olur onu bilemem...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...