Jump to content

626 renk konusunda yardım

Guest 2,2 626 hatchback
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest 2,2 626 hatchback

arkadaşlar öncelikle merhaba.

aracım 89 model 626 hatchback. araç gümrükten çıkma ve ben bir tanıdıktan aldım. aracı yeni aldım alırken dikkat etmedim ama sonradan farkettim ki aracın ruhsatta rengi gri yazıyor. fakat aracın rengi bal köpüğünü andırıyor.

kafamı kurcalayan şey şu; acaba aracın rengi değiştirilmiş olabilir mi, yoksa eski model bir araç olduğu için renk bilgisi olmadığı için ruhsata gri yazılmış olabilirmi. aynı renk aracı olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olun...

saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şase numarasını bana mail atın, size orjinal renk kodunu ve ismini söyleyeyim. aslında bal köpüğü de gri yazılabiliyor ruhsata... hatta mazda2 nin metropol girisini yeşil yazanlar bile oldu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet ben beyaz olanı görmüştüm gerçekten harikaydı. Bir ara onunda sahibinden.com da ilanı vardı. Ön tarafında kocaman sis farları ve arkada da güzel bi spoileri vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 yıl sonra ...

Yeni konu açmak istemedim. Aracimda boya kodu yazan etiket yok malesef. 93 626 hb 2.0 Sase numarasindan filan nasil ogrenebilirim boya kodunu. Yardimci olursaniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Senin aracınla aynı renkte başka bir 626 nın boya koduna bakmalısın . Aracın rengi ne belki forumda aynı renkte aracı olan vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...