Jump to content

Mazda Familia İçin Cam Rüzgarlığı

roadless_2
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mrhb arkadaşlar yaa ne zamandır arıyorum ama bir türlü bulamadım 98 model mazda 323 e özel ön ve arka cam rüzgarlıgını bulamadım acaba yok mu bu araçlara göre varsa nereden temin edilebilir fiyat bilgisi olan var çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum.

Edit: Başlık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

323hb için; üye arkadaşlardan biri şahinler için olandan alıp kesip yapıştırıp boyatıp uydurmuştu gayette güzeldi ama el işçiliği işte.. Benzer birşey yapabilirsiniz eğer uğraşmayı seviyorsanız...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uydurmasyon şeyler hoşuma gitmiyor ben biraz daha araştırayım en iyisi belki başka biz mazdanınkini takabiliriz.Teşekkür ederim yardımınız için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Arkadaşlar kimse familiasına ön cam rüzgarlıgı taktırmadı mı ya :S konyadan bir arkdaşım görmüş adam ön ve arka camlara yaptırmış rüzgarlık ama trafikte yakalayamadıgı için soramamış acaba bilgisi olan var mı malum yagmurlar başladı camı az acınca cam kontrol dügmelerinin oraya hep su geliyor sinir oluyorum.Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim veya şu arabanınkinde ufak bir değişiklikle uydurabilirsin diye tavsiye veren olursada çok sevinirim :) Herkeze şimdiden hayırlı bayramlar bu arada :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

sahibindende astina da görmüştüm sordum corollanın bi modelı uyuyor dedı ama hangi modelı bılmıyorum kapı ölçülerimiz aşagı yukarı aynımıdır acaba musaıt zamanda sanayiye gidip deniyecem bende

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...

arkadaşlar mazdama ön cam rüzgarlığı bulamıyom.hangi markanın uyduğunu veya nerde bulabileceğime yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağol domestos şimdi aradım ama tlfnlar cvp vermyo ya bugün pazar kapalı yada saat geç. yarın tekrar ararım.verdiğin linkte çeşit bol gibi gözüküyo inşallah bulurum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağol domestos şimdi aradım ama tlfnlar cvp vermyo ya bugün pazar kapalı yada saat geç. yarın tekrar ararım.verdiğin linkte çeşit bol gibi gözüküyo inşallah bulurum.

Bence pazar olduğu içindir... Yarın bi daha dene, bence olma ihtimali yüksek...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

bnde arıyorum bulamadım yaa, corolla, civic fln denediler ama yok olmuyor.. malum ilan sitesinde satılık ilanlarnda takmş olanlar var ama sorunca da cvp vermiyorlar :s

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben Antalyada ikamet ediyorum seyir halindeyken bir kaç tane arabada gördüm familiada adamlar yaptırmış ters yöne gitmeseydik durdurup soracaktım.Ama olmadı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ümraniye santralde bj kasa için bordo renk bi araç başında 1 saate yakın bekledim sormak için ama yok.

Telefon numaranı yazıp bıraksaydın belki arardı, beklemekten iyidir...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

99 model için şimdi sahibinden.com da bi araçda gördüm aradım konuştum palio nun kini takmış mugen tip olanda yarın sanayide bakacam.sende 98 modellere bakabilirsin belki vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sahibindede satılık mazdalara baktım 2 araçda var 1i ile konuştum honda civic ve palio uyuyor dedi ama palio daha iyi oturuyormuş diger kişiyi aramadım saat geç oldu diye.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...