kalimero

Satılık 2008 Mazda 2 1.3 Mid İnci Mika

arkadaşlar artık arabamı satma zamanı geldi tabiki bir üst modelini almak üzere :) aracımda herhangi bir hasar yok malum bayandan:) bilenler bilir :) fiyat araştırması yapmadım ama gelen teklifleri değerlendireceğim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herhangibir siteye ilan verdiniz mi? Resimleri yayınlarsanız ya da link verirseniz daha kolay yardım alırsınız..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kaç para istiyorsunuz. hemen takas edelim, akşam pazarı... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araç 90000 km de.

takasa gelince düşünmüyorum .ben ya yeni kasa mazda 2 1.5 full sport  yada  mazda 3 istiyorum.

araç full servis bakımlı ve hiçbir sorunu yok sadece 2012 araç düşündüğümden satıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hiçbir siteyede satılık ilanı vermedim sadece burada.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araç 90000 km de.

takasa gelince düşünmüyorum .ben ya yeni kasa mazda 2 1.5 full sport  yada  mazda 3 istiyorum.

araç full servis bakımlı ve hiçbir sorunu yok sadece 2012 araç düşündüğümden satıyorum.

tamam işte. ben de bayiyim. sıfırıyla değiştirelim... bir çalışma yapayım. haftaya rahatsız ederim. ancak 2012ler kasımdan önce gelmeyecek. bu durumda kasıma kadar beklemeniz gerekebilir. bilginiz olsun...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamam işte. ben de bayiyim. sıfırıyla değiştirelim... bir çalışma yapayım. haftaya rahatsız ederim. ancak 2012ler kasımdan önce gelmeyecek. bu durumda kasıma kadar beklemeniz gerekebilir. bilginiz olsun...

kasıma kadar beklerim bu arabayıda aldığımda temmuz 2008 idi 5 ayla 1 yaşında oldu .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Otomatik olsaydı ben sulanıdım bu araca :D

bin işte senin araban güzel. ne sulanıyon mazda2 'ye...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sadece 2012 araç düşündüğümden satıyorum.

2012 modeller Kasım sonu Aralık başı gibi gelecekmiş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Duyan da seni Mazdacı sanacak.. :D

Harbi bu adam bu forumda ne arıyor :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Harbi bu adam bu forumda ne arıyor :P

diğer arabalarla Mazdanın arasındaki farkı kıyaslıyor abii anlamadınız siz ...:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben merso alırsam forumdan atılır mıyım diye düşünüyordum ama benden iyileri de vardı unutmuşum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.