Jump to content

Satılık 2008 Mazda 2 1.3 Mid İnci Mika

kalimero

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar artık arabamı satma zamanı geldi tabiki bir üst modelini almak üzere :) aracımda herhangi bir hasar yok malum bayandan:) bilenler bilir :) fiyat araştırması yapmadım ama gelen teklifleri değerlendireceğim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araç 90000 km de.

takasa gelince düşünmüyorum .ben ya yeni kasa mazda 2 1.5 full sport  yada  mazda 3 istiyorum.

araç full servis bakımlı ve hiçbir sorunu yok sadece 2012 araç düşündüğümden satıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araç 90000 km de.

takasa gelince düşünmüyorum .ben ya yeni kasa mazda 2 1.5 full sport  yada  mazda 3 istiyorum.

araç full servis bakımlı ve hiçbir sorunu yok sadece 2012 araç düşündüğümden satıyorum.

tamam işte. ben de bayiyim. sıfırıyla değiştirelim... bir çalışma yapayım. haftaya rahatsız ederim. ancak 2012ler kasımdan önce gelmeyecek. bu durumda kasıma kadar beklemeniz gerekebilir. bilginiz olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam işte. ben de bayiyim. sıfırıyla değiştirelim... bir çalışma yapayım. haftaya rahatsız ederim. ancak 2012ler kasımdan önce gelmeyecek. bu durumda kasıma kadar beklemeniz gerekebilir. bilginiz olsun...

kasıma kadar beklerim bu arabayıda aldığımda temmuz 2008 idi 5 ayla 1 yaşında oldu .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Harbi bu adam bu forumda ne arıyor :P

diğer arabalarla Mazdanın arasındaki farkı kıyaslıyor abii anlamadınız siz ...:D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...