Jump to content

İstanbul'da Servis Tercihi

bgebece
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Aracımı ilk defa servise götüreceğim. 30.000 periyodik bakımı için hafta sonu servise gitmeyi düşünüyorum. Bir servis belirleyip sürekli oraya gitmek istiyorum. volcar da merser de bana yakın olan servisler. aslında volcar daha yakın ama ilk olduğu için insan hangisine gitmesi gerektiğini tam olarak bilemiyor. bu iki servis arasında kullandığınız var mı? tavsiye edeceğiniz var mı?

konuyu aradım ama bulamadığım için açtım. şimdiden yorumlar için teşekkürler.

Edit: Başlık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

guzumun nazar değmesinden dolayı geçirdiği ufak rahatsızlığında göstermiş oldukları samimiyet,ve yakın ilgi için başta Cem bey,Sabahattin bey ve diğer EVO çalışanlarına çok teşekkür ederim

not: Cem ;mangal operasyonunda yokluğunuzu aratmadık :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volcar'ın Mazda'yı bırakacağına dair bir söylenti duydum bilmiyorum ne kadar doğru..

Hatta bıraktı bile :D çalışanları söylüyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer sadece ikisi arasında bir tercih yapacaksan Merseri tavsiye ederim. Sadece ikisi değil karşıyada giderim diyorsan Evo da sana yakın sayılır. Evoyu da kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

günaydın arkadaşlar,

Cumartesi günü (24.09.2011) evo mazda servisine gittim. gayet ilgililer ve işimi çabucak hallettiler. 230 TL'ye 30.000 bakımından çıktım. Başka bir servisten hizmet almadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama gitmek isteyenlerin tereddüt etmeden gitmesini tavsiye ederim.

Sadece ilginç bir olay yaşadım onu da burada aktarayım. Evo Volvo-Mazda showroomu ile volvo servisi bir bina, Evo mazda servisi başka sokakta başka bir bina; showroom ana caddede, bulması daha kolay. Ben mazda servisini göremedim, showrooma gittim "Servis nerede?" diye sormak için. Sırf bu sorumu cevaplamak için shoowromdaki arkadaşlar beni 5 dk kadar beklettiler, "Sorumlu arkadaş içeride, şimdi gelecek."  diyerekten. Sadece adres tarifi için 5 dk bekledim yani showroomda. Enterasan geldi bu bana.

Evo mazda servis ekibine ilgileri için teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

günaydın arkadaşlar,

Cumartesi günü (24.09.2011) evo mazda servisine gittim. gayet ilgililer ve işimi çabucak hallettiler. 230 TL'ye 30.000 bakımından çıktım. Başka bir servisten hizmet almadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama gitmek isteyenlerin tereddüt etmeden gitmesini tavsiye ederim.

Sadece ilginç bir olay yaşadım onu da burada aktarayım. Evo Volvo-Mazda showroomu ile volvo servisi bir bina, Evo mazda servisi başka sokakta başka bir bina; showroom ana caddede, bulması daha kolay. Ben mazda servisini göremedim, showrooma gittim "Servis nerede?" diye sormak için. Sırf bu sorumu cevaplamak için shoowromdaki arkadaşlar beni 5 dk kadar beklettiler, "Sorumlu arkadaş içeride, şimdi gelecek."  diyerekten. Sadece adres tarifi için 5 dk bekledim yani showroomda. Enterasan geldi bu bana.

Evo mazda servis ekibine ilgileri için teşekkür ederim...

Fiyat çok iyi, yerli üretim araçların bakımları da bu fiyatda hatta bazıları daha pahalı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika bekletmek biraz fazla olmuş ama aldığınız servisten memnun kalmışsınız. O kadarı da görmeyi verin artık :)

Ben de Evo'ya götürüyorum aracımı memnunum. Merser'i de forumdan takip ettiğim kadarı ile iyi işler çıkartıyor ve giden kişiler memnunlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika bekletmek biraz fazla olmuş ama aldığınız servisten memnun kalmışsınız. O kadarı da görmeyi verin artık :)

Ben de Evo'ya götürüyorum aracımı memnunum. Merser'i de forumdan takip ettiğim kadarı ile iyi işler çıkartıyor ve giden kişiler memnunlar.

ben şikayet olsun diye yazmadım. Diğer arkadaşlar bana yol tarif edeceklerine, neden içeriden gelen bir görevliyi bekledim onu anlayamadım. Garip buldum sadece paylaşmak istedim.  :) yoksa Evo Mazda servisinin hizmeti ve ilgisiyle alakalı herhangi bir şikayetim yok. Gayet memnun kaldım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece periyodik bakımlar değil sornunuz olduğunda da merser çok ilgili.Devamlı bakıma gittiğim servis,  buhar yapan farlarıma için bana adeta senle uğraşamam muamelesi yaptı. Daha önce hiç bakıma gitmediğim merser önce kontrol edip gene yaparsa garantiden değişir dedi.Buhar devam edince garantiden değiştirtiler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Geçen sene LPG beyni sorun çıkartmıştı ve yakınımda diye önce Büyükçekmecedeki mazda servisine gitmişim. Aracı bilgisayara bağladılar ve bir durum görmediklerini, borcumun da 50 lira olduğunu söylediler. En fazla 10 dk zaman harcadılar. Oysa araç gaz yemiyordu. Güzellikle anlatmaya çalıştım ve baktım ki tınlayan yok,  bir daha gelene! diyerekten EVO'nun yolunu tuttum. 2 usta bakmadık yer bırakmadı EVO'da. En az 2 saatlerini verdiler ve her yolu denediler. Tabi önce bilgisayara bağlamışlardı. En sonunda LPG beyninin arızalı olduğunu söylediler ve durumun LPG'cilerde hallolacağını söyleyerek aracı teslim ettiler. Yaptıkları onca işe sadece 50 lira aldılar. Bak işte iki servis arasındaki fark nasıl belli oluyor.

Ben İstanbul'da EVO'dan başka yere gitmem ve öyle de yapıyorum. Personelin ilgili ve samimi tutumları çok güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

arkadaşlar, istanbulda araba bakmaya gitme durumum var, avcılara yakın mazda servisi telefonu lazım. arabanın expertiz mi diyorlar ne  :) yani almadan önce baktırıyoruz ya.. işte öyle biryer lazım  :) ve de baktırmaya gittiğimiz yerde mazda için özellikle belirttiğimiz bişey var mı yoksa servis enine boyuna neyi var neyi yok söyler mi? şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar, istanbulda araba bakmaya gitme durumum var, avcılara yakın mazda servisi telefonu lazım. arabanın expertiz mi diyorlar ne  :) yani almadan önce baktırıyoruz ya.. işte öyle biryer lazım  :) ve de baktırmaya gittiğimiz yerde mazda için özellikle belirttiğimiz bişey var mı yoksa servis enine boyuna neyi var neyi yok söyler mi? şimdiden teşekkürler..

Forumda ve nette Adem Usta veya Ekinci Mazda diye aratırsan bulursun, gitmeden önce görüş bu tarz ekspertiz yapıyorlar mı sor... İşinin uzmanıdır Adem Usta...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumda ve nette Adem Usta veya Ekinci Mazda diye aratırsan bulursun, gitmeden önce görüş bu tarz ekspertiz yapıyorlar mı sor... İşinin uzmanıdır Adem Usta...

abi sağol.. sana dün yazacaktım, servis soracktım ama çıkmışsın. o yüzden ortaya yazdım. abi ist. bi bakma niyetim var.. en azından bir göstereyim dedim servise.. bu satan kişi aynı senin tavırların gibi bir tavır verdi, yani satmaya illaki uğraşmıyor. hatta bir ara satılığa çıkarmış, sonra vazgeçmiş, arayanlara da vazgeçtim demiş, ve bir zaman sonra da tekrar satmaya karar vermiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sağol.. sana dün yazacaktım, servis soracktım ama çıkmışsın. o yüzden ortaya yazdım. abi ist. bi bakma niyetim var.. en azından bir göstereyim dedim servise.. bu satan kişi aynı senin tavırların gibi bir tavır verdi, yani satmaya illaki uğraşmıyor. hatta bir ara satılığa çıkarmış, sonra vazgeçmiş, arayanlara da vazgeçtim demiş, ve bir zaman sonra da tekrar satmaya karar vermiş.

Günlük mazda ilanlarını 1 yıldan fazla takip eden birisi olarak o aracı hatırlıyorum... Sen gitmeden önce Adem usta ile randevulaş ondan sonra götür, boşuna vakit kaybetme...

Burada ben olmasam da, yazabilirsin, benden nice tecrübeli üyeler var yanıtlayacak. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...