Jump to content

Shark fin anten tamamdır..

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

antenin içini çekmeyi unuttum ama bir tane pcb kart kablo ve bakır zigzag şeklinde tel var..yani çekimde problem yok..hatta kısa antenlere göre daha iyi çekiyor diyebilirim..şu shark anten bmw ve volvo dan sonra bence en çok bizim araçlara yakışıyor..sedanlara daha çok yakışıyor tabi ama hb te de güzel..

foto makinem yanımda değildi o yüzden cep çekimleri koyuyorum..eve gidince de pencereden bir tane çektim foto makine ile :)

dsc00168hf6.jpg

dsc00169jz2.jpg

dsc00170sl7.jpg

m001td7.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

18

• MuRDoC_111

9

• CaRaBeeN

11

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Hayırlı olsun :nazar:

Siparişi nereden verdin Murat? Ben de işlevsel shark anten arıyorum.

Enes  check this out : www.visualgarage.com

yolda spoilersiz hb gördüğüm zaman bayinin bu kötülüğü nasıl yaptığını ve spoilersiz bir hb yi trafiğe çıkarttığını düşünürüm hep :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Enes  check this out : www.visualgarage.com

Thanx man :D

"işlevsel" bir farklılık mıdır ? ben anlamadım da :)

Abi içindeki mekanizmanın çekişe katkısı olur. Az ya da çok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bazı shark antenler (bmw deki ve volvodakilerin %90 ı dahil) sadece görüntü amaçlı..ama bizimki anten yuvasına takılıyor ve radyonun fonksiyonunu tamamlıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

shipping dahil 71$

ama dur bakayım senin için çünkü bir tane group buy vardı ve 50 kişinin üzerinde sipariş verildi..orada ne kadarmış..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

57.95 + 8$ shipping..ama 21 martta bitmiş group buy..

bu arada dündar usta`da da var bu antenin aynısı haberin vardır heralde?onlada bi konuş istersen o 75 ytl ye veriyordu en son..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biliyorum onu ama ben işlevsel birşeyler arıyordum, onun için bu olabilir alacağım. son bir soru; siparişten sonra kaç günde geldi? Olmazsa askerlik sonrası hallederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biliyorum onu ama ben işlevsel birşeyler arıyordum, onun için bu olabilir alacağım. son bir soru; siparişten sonra kaç günde geldi? Olmazsa askerlik sonrası hallederim.

siparişten sonra 1 ay içinde geldi sanırım..çünkü çok talep var..siparişi geçiyorsun 2-3 hafta üretim diyorlar..ama benim üretim 1 hafta 10 gün falan sürdü..totalde de 3 haftada geldi..

valla hb için bi golfe bi 307 ye falan yakışmıyor tabi ama bizim guzulara yakıştırıyorum..ayrıca yeni c30 volvo default olarak takıyor bu antenten kendi araçlarına..yakışmasa takmazlardı :P

bmw niye takmıyor diyeceksiniz bmw nin shark anteni zaten radyo için değil..onların radyo anteni tavan camına entegre..shark için taktıkları ya işlevsel olmayan yada gerçekten kullanılmakta olan bluetooth için..bmw 1 kasa da ise radyo anteni gömülü olmadığı için takamıyorlar..

bi kaç foto daha çektim :

img5698nh4.jpg

img5699mp1.jpg

img5700uc1.jpg

img5701kj5.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...