emregc

Dijital Havalı Süspansiyon Sistemleri

Çok güzel bir haber. Maliyeti ne kadar ki acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece ön ve arka olarak çalışıyor. Eğer böyle bir sistem yapılıcaksa 4 teker bağımsız olmalı diye düşünüyorum ayrıca bagajın yarısından da fedakarlık etmek gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Jantlar çok güzelmiş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fabrikasından fiyat teklifi geldi, hava yönetim sistemi fiyata eklenince kablolu sistem Usd 3600 kablosuz sistem Usd 4000 oldu.  Türkiye'ye nakliye için de Usd 500 isterler...

---

Our introductory price (30% off MSRP) for the Mazda 3 application is $1800 for front and rear air struts/ air springs/ dampers ONLY (air management will need to be purchased separately).

We also offer the setup with our Stage II digital air management system for $3600 or Stage III wireless digital air management system for $4000.

The last two options come with everything you need to complete the installation. International shipping to Turkey is $300 for air struts only and $500 for air struts complete with air management package.

Best Regards,

Wing Chan

Memoryfab Corporation

33485 Western Avenue

Union City, CA 94587 USA

ph: 805.727.3746 | fax: 510.489.8966 | mobile: 510-325-6222

memoryfabUSA@gmail.com

http://www.memoryfab.com

All Price Quotes Expires After 30 Days.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kablolu kablosuz derken farkı anlayamadım, hava yönetim sistemi dediğiniz 4 teker bağımsız sanırım değil mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amortisörlere havayı gönderen kumanda sistemi sanırım, bayideki resimlerde gördüm bi  kaplolu tipi var kolçak altına bi yere koyulabilir, birde kablosuz tip kumanda var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kablosuzu makbul onun, arabanın önüne geçicen alıcan kumandayı oturdugun yerden dans ettir :D Büyükler için yeni oyun :tey: fakat rf sistemi kaliteli değilse çabuk bozulur malesef

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Videoaki Mazdaya birde Flame Kit koymalılar, burnunu eğip egsozundan ateş çıkarttığını görmek isterdim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o basit bir işlem, bir tane buji bir buji kablosu bir tane ateşleme beğni bir düğme birde katalitik iptali :) Gerçektende güzel dururdu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.