Jump to content

2009 touring

muroist
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tekrar Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım. Ben de bir mazda almayı düşünüyorum. Bu konu ile ilgili sizden iyi kimseyi bulamam sorularıma cevap bulabilmek için.

Öncelikle almak istediğim araç 2006 otomatik ve HB olacak. Bugün bir aracı test etme şanısını buldum. 2009 touring di sürüşü keyif vericiydi. Yalnız sormak istediğim birkaç konu var:

1. Satan kişi 35krş yaktığını söyledi benzinle. Bu beni korkuttu forumdaki Lpg konularına göz gezdirdim. Bazıları sorunlu diyor bunu daha henüz öğrenemedim.

2. Aracı kullandım ama aklıma gelmedi bakmak. bu araç tümseklerde vs altı değer mi yani altı yere yakın mı? (Benim şuanki aracım golf4 bu konuda çok müzdaribim.:))

Diğer sorularımı sonraya sakladım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

ben bir hafta oldu alalı 2009 touring sürüşü konforu mükemmel yakıt için henuz bişe soyleyemeyeceğim tam test etmedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

İnşallah hayırlısı olur :)

Bende 1 hafta oldu 2009 mazda touring AT ortalama 8,5/100 Km yakıt degeri var sakin kullanımla.

Onun dışında köy yolunda ahalinin para toplayıp yaptıgı tumsekler dısında daha sürtmedim altını, ayrıca altı alcak araba komforlu arabadır bu da ayrı bir gercek.

Bİr diger nokta köy yolundaki canavar tümseklerde 6 kişi arabada iken üç kez sürttüm hiç bişi de olmadı ama o ses gelirken içim cız etti vesselam :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...