CaRaBeeN

Çamurluk

Bu konuda 24 ileti var

Uygulamada görüntü olarak kötü duruyor biliyorum ama yollarımız yol değilki..guzuları yıkadıktan sonra karşına mutlaka sulu çamurlu bi yer geliyor ve içinden geçiyorsun ister istemez (yolumu değiştirdiğim ve aşırı yavaş geçtiğim oluyor) sonuçta lastiklerden sıçrayan sular önde ve arkada iz bırakıyor..

önlemenin yolu şu :

04_M3_FrontSplashGuardsB.gif

attachment.php?attachmentid=101538

ne düşünüyorsunuz?birde bu mereti de yurtdışından getirmesek te buralardan bulsak?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buralarda bulunur mu bilmiyorum Murat ama ben çamura katlanırım, bunu yaptırmam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence olmamış yada bana öyle geldi ben onlararı küçüklüğümden bu yana sevmem sporluğunu götürüyor arabanın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilk foto orjinal malzeme..diğer foto aftermarket uygulama..

bu arada orjinal olarak bu mud guards`tan sadece sedan için çıkartıyor mazda..hb için yok  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Furkanın arabada gördüm yakından bunları.Berbat duruyor. :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beni o kadar rahatsız etmez, özellikle arkadaki çamur izleri bundan berbat görünüyor.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni gelen makyajlılarda vardı sanki ya da daha önceden serviste de satılıyordu ordan hatırlıyorum sanki bunları :(_ ama hiç hosuma gitmiyor :nea:_sport arka tamponu takmadan önce cok şikayetciydim çamurlar bazen plakalıga kadar cıkıyordu ama şimdi biraz daha rahatım_görüntüyü bozmasında çamur falan önemli degil benim için araba yagmurdan yagmura yıkanıyor zaten :D_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla ben seviyorum o çamur izlerini, ralli yapmış gibi bi hava veriyo arabaya... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eskiden şahinlere takıyolardı bundan hatta bizim kartalda bile vardı ustam yanlış anlama sakın beğenmememdeki nedeni anlatmaya çalışıyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla ben seviyorum o çamur izlerini, ralli yapmış gibi bi hava veriyo arabaya... :D

Yıkatmaya üşeniyom demiyorda bahaneye bak :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok valla Burak Abi, mesela abim bizim arabalarda mıcır veya topraktan geçince mıcırın/toprağın davlumbazlara çarpma sesinin çok geldiğinden şikayetçidir, ben de tam aksine çok seviyorum o sesi, 50'yle giderken bile sanki 170'le gidiyomuş gibi bi hava yaratıyo...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Volkan ile neden anlaşamadığınız ortada..İkinizin de ses problemi var. Ama biriniz varlığını biriniz yokluğunu seviyorsunuz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Niye ya, süper bi ses bence, sanki toprak Korsika parkurlarında yanlaya yanlaya gidiyomuşuz gibi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Okan abi coşmuşun walla. :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kendimizi kandırıyoruz böyle Aras, araba 105 HP olunca :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abı nıye ya öle deme senın guzu çok büyük bir kasaya sahip değil ki bence kalkışları falan kotu değildir. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Compact sınıfın en büyük arabası Aras (Gerçi şimdi corolla sedan geçmiştir belki, bilemiyorum), daha ne olsun... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.