Jump to content

96 Model Klimalı Otomatik Benzinli Alayım mı?

teccol
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

s.a. arkadaşlar.

96 model 220 000 kmde otomatik benzinli klimalı bir araç alacağım. 9000 tl de anlaştık muayenesi var. arabadan bir sorun yok gibi görünyor  Buna lpg  taktırsam şu anda ortalama nekadar kadat. motoor lantis motorumudur.

Bende 97 modeli vardı manuel çok az yakıyordu. Ama aracın şu anki sahibi benzinde 0.50 kruş yakıyor dedi. Bana bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Bakımlıysa motoru 300bini geçer ama bu devirde bakımlı lantis bulmak zor birde otomatikmiş bozulunca manuel şanzıman almaya gidersiniz.. Iyice bir baktırın öyle alın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eğer otomatiği mecburiyetten tercih etmiyorsanız etmemeye devam edin derim, lpg bağlatacaksınız çünkü gerçekten çok yakacak, o zaman maliyeti size 10.5 a gelecek, tavsiye etmiyorum, arıza ihtimalinden çok yakıt masrafı canınızı ciddi anlamda sıkacaktır, manuel lantis kullanmışsınız madem, yine manuelden devam edin derim, sıralı lpg li manuel temiz bir lantis keyif demektir. 10.5 11 e de temiz bulabilirsiniz kanımca..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracın yürüyeni ve şanzımanı çok güzel araba dıştan boyanmış ama biraz kötü boyanmış yani kevfe keder boya atılabilir. Fakat otomatik aracı satabilirmiyiz. Lpg takılsa yakıtta düşme meydana gelirmi.

9000 tl ye daha iyisini bulabilirmiyim. ama arabanın yürüyeni motoru süper. hele bir hold düğmesi var S modundayken hold'a basınca  araba çıldırıyor. İçeri ses falan almıyor genel olarak iskeleti çok güzel ve çok diri bir araç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

aracın yürüyeni ve şanzımanı çok güzel araba dıştan boyanmış ama biraz kötü boyanmış yani kevfe keder boya atılabilir. Fakat otomatik aracı satabilirmiyiz. Lpg takılsa yakıtta düşme meydana gelirmi.

9000 tl ye daha iyisini bulabilirmiyim. ama arabanın yürüyeni motoru süper. hele bir hold düğmesi var S modundayken hold'a basınca  araba çıldırıyor. İçeri ses falan almıyor genel olarak iskeleti çok güzel ve çok diri bir araç

7-8000 Liraya 19-20 senelik 323 araçlar satılıyor, sen 9000 Liraya 98 Model hemde Klimalı bulmuşun, e birde motoru harika diyorsun., kaçırırsan ağlama sonra..!!!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7-8000 Liraya 19-20 senelik 323 araçlar satılıyor, sen 9000 Liraya 98 Model hemde Klimalı bulmuşun, e birde motoru harika diyorsun., kaçırırsan ağlama sonra..!!!

araba 98 değil 96 model. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

araba 98 değil 96 model. :)

96 Olsun Kaçırma bence. Satılamaz endişenin yersiz olduğunu düşünüyorum. Sen bu araca talipsen eğer ileleride de talibi hep çıkacaktır. Kimsenin elinde araba patlamaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar arabayı 8750 tl ye aldım..

8500 peşin 250 tl si bir ay sonra :) aracta lpg yok taktırınca işletmek için galiba yine muayeneye girecekmiş. Muayene bitmesine 22 ay var. Ne yapmalıyım bilgisi olan yardımcı olabilirmi. Aracın ilanını  veriyorum bir bakıp araç hakkında bilgi verirseniz sevinirim .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-yasinin-en-temizi-tertemiz-tambir-mazda-klasigi-54758936/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

arkadaşlar arabayı 8750 tl ye aldım..

8500 peşin 250 tl si bir ay sonra :) aracta lpg yok taktırınca işletmek için galiba yine muayeneye girecekmiş. Muayene bitmesine 22 ay var. Ne yapmalıyım bilgisi olan yardımcı olabilirmi. Aracın ilanını  veriyorum bir bakıp araç hakkında bilgi verirseniz sevinirim .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-yasinin-en-temizi-tertemiz-tambir-mazda-klasigi-54758936/detay/

Harika bir fiyata, dediği gibi var ise harika bir araç almışın. Allah kaza bela vermesin. Lpg taktır 22 ay sonra muayene yaptır :)

Fiyat bedavadan biraz pahalı gerçekten ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabanın sadece boyasını beğenmedim. Ucuz bir işçilik yapmışlar. Yani yaza doğru komple boya yapılabilir diye düşünüyorum. Yakından inceleyince boyadaki hatalar gözküyor.

Geçen arabayı bir gün kullandım bana emanet etti. 50 tl benzin aldım 130 km yol yaptım. Ben aracı aldığımda benzin ışığı yanıyordu. Teslim ettiğimde ışık yanmıyor aksine sondaki çizginin üstündeydi. yani belki 30 40 km daha giderdi gibime geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabayı satın aldım. Umarım iyi bir tercih yapmışımdır otomatik bir araba alarak.

Bu arada arabanın plakası 10 ABE 10 :) balıkesirli ve bandırmalı arkadaşlara duyrulur iyi bir fiyat verene plakamı satarım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lpg de teklemesi çok canımı sıkmıştı. çözüm bulamadım. sonra sonra soğudum ama çok güzel bir arabaydı.

Yoksa kaporta yürüyen falan çok iyiydi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...