Jump to content

2.Nesil Mazda 3 Spoiler

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Az önce ebayde guzulara uygun yeni güzel bişeyler gelmiş mi diye bakerken; bana olmasa da sedan sahibi spor ruhlu mazdacılara uyacak/ilgisini çekebiliecek bi spoiler gördüm; biraz iddalı bi şekli var ama yay jant body kit gibi modifiyeleri düşünenler varsa bence bunu da görmeliler  ;)

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Primed-2010-MAZDA-3-4D-NEW-STYLE-TRUNK-SPOILER-/220851620951?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=iteMazda336bc84c57#ht_500wt_956

İlan kaldırılırsa fikir olması maksatlı resimler;

25861185.jpg

spoilerj.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat uygunmuş , ama kargo ile buralara nekadara patlar bilinmez.

Biliniyor yaw, 110 dolar :D

İlerleyen zamanlarda ilan kalkacağı için hiç olmazsa resimini kopyalayıp buraya eklersek düşünen arkadaşlara fikir vermek açısından konu gene iş görür ;)

Bu konuya eğileyim ben :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fazla asortik... başka bir takım şeylerle birlikte takılabilir. tek başına çiçeğe konmuş kelebek gibi duruyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir sedan sahibi olarak beğenmedim..

Bir heçbek sahibi olsaydım, sedan sahiplerinin araçları kötü gözüksün diye beğendim derdim.. O kadar da bencilim.. :D:P  :geyik:

o kadar yani...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlerleyen zamanlarda ilan kalkacağı için hiç olmazsa resimini kopyalayıp buraya eklersek düşünen arkadaşlara fikir vermek açısından konu gene iş görür ;)

Hemmen...

post-115-141695285004_thumb.jpg

post-115-141695285006_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir sedan sahibi olarak beğenmedim..

Bir heçbek sahibi olsaydım, sedan sahiplerinin araçları kötü gözüksün diye beğendim derdim.. O kadar da bencilim.. :D:P  :geyik:

Süper olmuş..  :D

Hem belli bir hızdan sonra kanat yukarı doğru kalkıyormuş :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bu Spoilerden sonra bagaj kapağı açıldığında havada açık şekilde kalıyormu ?. Yani bagaj kapağı amortisörleri bu ağırlığı havada açık vaziyette tutabiliyormu?. Tamam parça fiber vs hafif malzemeden olsada bir ağırlığı var orjinal Mazda spoilerine göre de ebat olarak ağırlık olarakta  bayağı büyük göründüğü için kafama bu soru takıldı. Sonrasında her bagaj kapağını açtığımızda Bagaj kapağı ile bagaj zeminin arasına sopa filan koymak zorunda kalmayalımda :) bagaj kapağını açık tutmak için

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu Spoilerden sonra bagaj kapağı açıldığında havada açık şekilde kalıyormu ?. Yani bagaj kapağı amortisörleri bu ağırlığı havada açık vaziyette tutabiliyormu?. Tamam parça fiber vs hafif malzemeden olsada bir ağırlığı var orjinal Mazda spoilerine göre de ebat olarak ağırlık olarakta  bayağı büyük göründüğü için kafama bu soru takıldı. Sonrasında her bagaj kapağını açtığımızda Bagaj kapağı ile bagaj zeminin arasına sopa filan koymak zorunda kalmayalımda :) bagaj kapağını açık tutmak için

Orjinal spoiler sipariş ederseniz bagaj amortisörleri de içinde geliyor. Amortisörlerde değişiyor. Böylece bagajı açtığınızda otomatik olarak yukarı kalkıyor ve kalıyor. Bu resimdeki orjinal olmayan ürün için yorum yapamam ama orjinalinde bu ihtimali düşündüklerine göre bu spoiler kapağı kaldırmayabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal spoiler sipariş ederseniz bagaj amortisörleri de içinde geliyor. Amortisörlerde değişiyor. Böylece bagajı açtığınızda otomatik olarak yukarı kalkıyor ve kalıyor. Bu resimdeki orjinal olmayan ürün için yorum yapamam ama orjinalinde bu ihtimali düşündüklerine göre bu spoiler kapağı kaldırmayabilir.

çok hızlı ve çok doğrusun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

İnternetten Mazda 3 Sedan araçlar için spoiler araştırırken biryer buldum. Firmayla yazıştım bagaj üstü spoylere boyalı şekilde 250 TL fiyat verdiler. Firmanın web sayfası linkine buradan ulaşabilirsiniz. Firmanın yeride Ümraniye Yukarı Dudullu da. İsteyen ilgilenen arkadaşlar olabilir.

http://www.spoylercenter.com/index.asp

post-6837-14169528862_thumb.png

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haftasonu EVO'da yerli spoiler montajı yaptıracak bir arkadaş vardı. Yaptırdı mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...