honuuu

Gündüz Farı İçin Farklı Uygulama

Bu konuda 35 ileti var

Güzelmiş, extra birşeye ihtiyaç duymadan kolayca montajı yapılabilir beğendim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok iyiymiş... getirtmek isteyen arkadaşlar bir iki takım da bana getirtirse seve seve alırım, fiyat önemli değil... 2-3 set olursa kargo ucuza gelir diye düşünüyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok hocam

çok iyiymiş... getirtmek isteyen arkadaşlar bir iki takım da bana getirtirse seve seve alırım, fiyat önemli değil... 2-3 set olursa kargo ucuza gelir diye düşünüyorum...

Normalde kargo 20 dolar, ilave ürünler için kargo 12 dolar. 8 dolar kar oluyor ama bu sefer de gümrükte gümler diye tahmin ediyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzelmiş, extra birşeye ihtiyaç duymadan kolayca montajı yapılabilir beğendim :)

İbo fiyatı da beğendin mi :D ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İbo fiyatı da beğendin mi :D ??

Ben üretmiş olsam daha yüksek fiyat isterdim :D gümrük vergisi olmasa alınır yani :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben üretmiş olsam daha yüksek fiyat isterdim :D gümrük vergisi olmasa alınır yani :D

Allahtan sen üretmemişsin ne diim arkadaşım :)

Zaman geçtikçe bu tarz ürün çeşitliliği arttıkça fiyatlar da düşer diye umut ediyorum ama ben muhtemelen o zamana kadar bekleyemem :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buda güzel duruyor.Getirten olursa bir takımda ben isterim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allahtan sen üretmemişsin ne diim arkadaşım :)

E napıyım Onur Abi madem ürettim öyle 109 dolarcık satış fiyatı mı olur.. Fiyatı yüksek olsunki her araçta olmasın yoksa tofaş grubu gibi olur ortalık :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yalnız bu boşluk var mı sizin araçlarda ?  Resimlere baktım ama göremedim..

O olması da yetmiyor, adam sadece bir modele uyar diye uyarı koymuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cihaz ve uygulama yeri, en az alt taraftaki uygulamalar kadar güzel olmuş. Ama boşuna heveslenmeyin.. Burak Abi'nin dediği gibi bu alet sadece resimde gösterilen tamponlu araçlara uygulanabiliyor. Yani bizim araçlara uymuyor maalesef.

Bizim tamponlarda sanki öyle bir boşkuk var gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cinnet geçirtmesinler adama ön panjuru değiştiririm valla, hemen bizimkilere göre de üretsinler bi takım  >:( alala  :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizimkilerde bosluk olmamasini birakin adam bosluk olan her modele bile uymuyor diyor :) Heves yapmayin bosuna olan boslukla idare edin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizimkilerde bosluk olmamasini birakin adam bosluk olan her modele bile uymuyor diyor :) Heves yapmayin bosuna olan boslukla idare edin :)

Bizimkilerde boşluk var yalnız şimd siteyei bakınca uymadığını anladım.Normalde orada boşluk var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi o zaman, bizimkilere olmuyorsa boşuna üzülmeyelim...

90.yılı olanlar üzülsün... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Resimlerden, 90. yıla uyar diye anladım ben ama..

90.yıla olur, onlar getirtemedik diye üzülsünler... biz üzülmeyelim boşuna, zaten takma şansımız yokmuş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

90. Yilin mi var derdin var :D Savas soyler hep 89. Yil versiyonu daha iyi diye :P:geyik:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cok yasa 89uncu yil :P

Tamponda ufak bir oynama yapıp montajı yapılır aslında, önemli olan doğru yapılmış bir işçilik :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Size güzel bir haber...

ORJİNAL ledli gündüz farları...

İstedim gelecek, söyledim olacak... :D

post-1225-141695285008_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.