Jump to content

Gündüz Farı İçin Farklı Uygulama

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Genelde şimdiye kadar hep sis farlarının altı kullanıldğını görmüştüm gündüz farları için ama bu da gayet hoş ve orjinal olmuş.

gndzfar1.jpg

gndzfar2.jpg

gndzfar3.jpg

gndzfar4.jpg

gndzfar5.jpg

gndzfar6.jpg

gndzfar7.jpg

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MAZDA3-MAZDA-3-2010-2011-LED-daylight-/120785191719?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item1c1f5bc327#ht_3699wt_939

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok iyiymiş... getirtmek isteyen arkadaşlar bir iki takım da bana getirtirse seve seve alırım, fiyat önemli değil... 2-3 set olursa kargo ucuza gelir diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok hocam

çok iyiymiş... getirtmek isteyen arkadaşlar bir iki takım da bana getirtirse seve seve alırım, fiyat önemli değil... 2-3 set olursa kargo ucuza gelir diye düşünüyorum...

Normalde kargo 20 dolar, ilave ürünler için kargo 12 dolar. 8 dolar kar oluyor ama bu sefer de gümrükte gümler diye tahmin ediyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzelmiş, extra birşeye ihtiyaç duymadan kolayca montajı yapılabilir beğendim :)

İbo fiyatı da beğendin mi :D ??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben üretmiş olsam daha yüksek fiyat isterdim :D gümrük vergisi olmasa alınır yani :D

Allahtan sen üretmemişsin ne diim arkadaşım :)

Zaman geçtikçe bu tarz ürün çeşitliliği arttıkça fiyatlar da düşer diye umut ediyorum ama ben muhtemelen o zamana kadar bekleyemem :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Allahtan sen üretmemişsin ne diim arkadaşım :)

E napıyım Onur Abi madem ürettim öyle 109 dolarcık satış fiyatı mı olur.. Fiyatı yüksek olsunki her araçta olmasın yoksa tofaş grubu gibi olur ortalık :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız bu boşluk var mı sizin araçlarda ?  Resimlere baktım ama göremedim..

O olması da yetmiyor, adam sadece bir modele uyar diye uyarı koymuş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cihaz ve uygulama yeri, en az alt taraftaki uygulamalar kadar güzel olmuş. Ama boşuna heveslenmeyin.. Burak Abi'nin dediği gibi bu alet sadece resimde gösterilen tamponlu araçlara uygulanabiliyor. Yani bizim araçlara uymuyor maalesef.

Bizim tamponlarda sanki öyle bir boşkuk var gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cinnet geçirtmesinler adama ön panjuru değiştiririm valla, hemen bizimkilere göre de üretsinler bi takım  >:( alala  :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizimkilerde bosluk olmamasini birakin adam bosluk olan her modele bile uymuyor diyor :) Heves yapmayin bosuna olan boslukla idare edin :)

Bizimkilerde boşluk var yalnız şimd siteyei bakınca uymadığını anladım.Normalde orada boşluk var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Resimlerden, 90. yıla uyar diye anladım ben ama..

90.yıla olur, onlar getirtemedik diye üzülsünler... biz üzülmeyelim boşuna, zaten takma şansımız yokmuş...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Cok yasa 89uncu yil :P

Tamponda ufak bir oynama yapıp montajı yapılır aslında, önemli olan doğru yapılmış bir işçilik :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...