roadless_2

Ön Koltuğun Altında Bulunan Elektrik Tesisatı (94-00)

Arkdaşlar benim aracımın ön koltuklarının altında elektrik giriş uçları var acaba bunlar ne için konulmuş bilen var mı?birde orj. teybin özelliklerini biliyormusunuz sony kaset çaların.

Edit:Başlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

koltuk ısıtması için falan çıkış bırakmışlardır. odur o...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hafta sonu gittim usta japon arabalarına bakıyor genelde arabayı götürdügünde baya begendi üstünde orj. teybini görünce bu teyplar çok güzel bunlarda cd değiştiricide oluyor dedi koltugun altına baktı hemen seninkini uçurmuşlar dedi teyibin cd değiştirme özelliği varmış acaba o mu diye düşündüm öyle bi özelliğinin olması şaşırttı beni orj.lerinde oluyor ama adamlar sökmüş seninkini dedi büyük ihtimalle hattı duruyordur falan dedi bende burada ki eski mazda kullanıcılarına bir sorayım dedim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o da olabilir ama CD değiştiricili 323 hiç gelmedi Türkiye'ye... tesisatı hazır olabilir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.